2733
2734

سلام و عطر گلابِ کاشون به روی ماه تک تکتون! روز های اردیبهشتی تون بخیر باشه😍❣️

حالتون چطوره عزیزان ندیده؟😋🤍

خیلی از ما ها به واسطه نقشی که در خانواده داریم ، با چنین سوالاتی مواجه شدیم!😉

⚪️مامان ، پرده هایمن چیه؟

🟣خواهر جون ، بچه های از کجا میان؟

🟢بابایی ، چرا مامان یه سری روز های ماه رو نماز نمی خونه و به دستاش لاک میزنه؟

🟡خاله جون، اون دستمال خونی توی سطل زبالتون چی بود؟ جاییتون زخم شده؟

.

.

.

آیا تا حالا با چنین شرایطی مواجه شدین؟ عکس العملتون چی بوده عزیزان دلم؟ آیا سرزنششون کردین و به بی ادبی و چشم سفیدی متهمشون کردید؟ یا که نه؛ در آغوششون گرفتید و پاسخشون رو دادید؟😊🤍

باید بگم که انتخاب دوم درسته، کودک باید بدون سرکوب شدن پاسخش رو دریافت کنه! 😍

مطمئنا الان چند نفر به بنده هجوم میارند که یعنی چه، پس حیا کجا رفته؟؟ من تا حتی شب عروسیم نمی دونست اصلا مرد وجود داره....😵‍💫

ولی اجازه بدید یه حقیقت تلخی رو براتون عیان کنم ؛خیلی از شما عزیزانی که این تاپیک رو می خونید، به روش اشتباهی از قضایا جنسی آگاه شدید! برای نمونه خود من توسط یکی از همکلاسی ها متوجه این قضیه شدم و تا مدت ها نمی تونستم بغل پدر یا دوستان پسرم برم چون بی نهایت می ترسیدم!🥲

ولی اگر والدینم مواجه درست با این موضوع رو اموزش دیده بودند، من از چنین دوران سختی تنهایی گذر نمیکردم😄

اما یادتون باشه که پاسخ دادن ب این سوال ها ، به این معنی نیست که تمام قضیه رو برای دلبندتون عیان کنید؛ باید سیاست مدارانه رفتار کنید!😌💙

اجازه بدین یکی از خاطره های ارزشمندم رو براتون شرح بدم تا ازش ایده بگیرین:

خواهر من ۷ سالش که بود در باشگاه ورزشی مشکلی براشون پیش اومده و فاصله بین مقعد تا واژنشون پارگی پیدا کرد؛ گویا توی مسیر بیمارستان مربیشون از عبارت" اگه پرده شو پاره کرده باشه که شوهر گیرش نمیاد و حیف دختر خوشگلی بود " استفاده کرده بودند!😵

این قضیه که تموم شد چند مدت بعدش خواهر جان اومدن پیش منو مادرم که مامان پرده چیه؟ مامانم به شدت عصبانی شد ک خجالت بکش، چرا بزرگتر از سنت حرف میزنی، اینارو کی بهت یاد داده و....🤬

خواهر از همه جا بی خبر منم تنها عکس العملشون تعجب و کنجکاوی بیشتر بود!☹️😵‍💫💔

شرایط که کمی اروم تر شد، جلوی مادر و پدرم ، کنار خودم نشوندمش و گفتم ک " عزیز دلم ، پرده هایمن یه پرده از جنس پوست دستته که از بدنت محافظت میکنه؛ مثلا وقتی میری استخر اجازه نمیده که میکروب های اب توی بدنت برن! توعم باید حسابی مراقبش باشی و ازش محافظت کنی تا اتفاق باشگاهت مجددا تکرار نشه!🥰

این کار من دوتا سود بزرگ داشت:

✅️  اجازه ندادم که خواهرم از روش اینترنت یا دوستانش پاسخ رو دریافت کنه و این مسئله رو انقدر عادی کردم که ذهنش رو مشغول نکرد و از وقوع مشکل بزرگتر جلوگیری کرد

✅️بستر این پرسش و پاسخ هارو در میون جمع خانواده ایجاد کردم که بازده خیلی خوبی در آینده داشت🤩💙

خلاصه که قضاوتش بر عهده شما؛ به نظرتون این کار درسته یا نه؟ ایا ایده دیگه ای هم دارید که بتونه توی این قضیه کمک کننده باشه؟ تا حالا شده ب خاطر بی توجهی والدینتون به مسائل جنسی ، آسیب ببینید؟ خاطره ای از این قضیه دارید؟🌿✨️

خلوت گزیده را به تماشا چه حاجت است...🐋💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من خودم مادرم پریود شدنم برام توضیح نداده بود واقعا اذیت شدم 

چقدر ناراحت کننده، واقعا متاسفم، حتما خاطره بدی براتون به جا گذاشته!🥲🤍

ولی بیاین از زاویه دیگه به قضیه نگاه کنیم، شما قرار یه مادر فوق العاده باتجربه برای دختر  یا پسرتون باشید😍❣️

من خودمم از اینترنت همه چی رو فهمیدم چون یبار از مادرم پرسیدم واژن کجا عه مادرم تا 2 ماه گوشی رو ازم ...

کاش در سالهای آینده ما شاهد چنین خاطرات تلخ دیگری نباشیم؛ و قطعا با فرهنگسازی این موضوع جا خواهد افتاد!

منم موافقم با شما🤍

چاق و چله نیستم🦖                                                            ما فقط یکبار زندگی نمیکنیم... ما هر روز زندگی می کنیم🌱 اما فقط یکبار می‌میریم!                                                                     بیا زندگی کردنو به خودمون سخت نگیریم، بیا آروم تو ذهنمون تو قلبمون از زندگی لذت ببریم❤️‍🩹
خداروشکر بابت حضور ارزشمندتون عزیزِ ندیده، سایت واقعا به کسانی مثل شما نیاز داره😍🤍

🫂✨️

چاق و چله نیستم🦖                                                            ما فقط یکبار زندگی نمیکنیم... ما هر روز زندگی می کنیم🌱 اما فقط یکبار می‌میریم!                                                                     بیا زندگی کردنو به خودمون سخت نگیریم، بیا آروم تو ذهنمون تو قلبمون از زندگی لذت ببریم❤️‍🩹