2733
2734
عنوان

بنظرتون چرا اینجوره

52 بازدید | 9 پست

از ترم اول یه دختری سعی کرد باهام رفیق بشه ولی من که یکم ازش شناخت پیدا کردم دیدم زبون دراز و خودخواه

سعی کردم ازش دور بشم اما ول کنم نبود مثلا تو هفته بالای ۵ بار بهم زنگ میزد حتی اگه کار مهمی نداشت تا چیز جدیدی میپوشه انتظار داره هی ازش تعریف کنم نمیدونم والا کمبود محبت داره… تا با تیپ جدید میام هی میگه چقدر بهت میاد توام نظر بده راجبم ! دو سه تا دیگه همکلاسیام هم اینطورن هی چیز جدیدی میپوشم میگن خوشبحالت اندامت یطوریه هرچی میپوشی بهت میاد اون روز یکم موهامو دادم بالا همین دختره با چندتا دیگه گفتن چقدر خوشکلتر شدی و…یعنی نمیشه حرکتی نزنم و توجه نکنن یا میگه دستات چقدر نرمه ! اون روز بهم گفت بیا بریم بیرون یهو دستمو گرفت منم بعد چند لحظه دستمو کشیدم حالم بهم خورد پسرا داشتن نگامون میکردن من خودم ۵ تا رفیق دارم بخدا بیرون میریم، خونه هم دیگه میریم ولی دستای همو نمیگیرم نه این که فقط در حد دانشگاه باهاشم. الان چند مدت  پیش بحث ساعت شد بهش گفتم اتفاقا منم تو ذهنمه بگیرم یه عکسی نشونش دادم گفتم مارک خوب میگیرم مثل رولکس چندبار هم این موضوع تکرار شد الان امروز اومد از تو کیفش درش اورد گفت ببین من جلوترت خریدم (فیکشه البته) توام دیگه بخر باهم ست کنیم . قیافم‌اون لحظه 🙄 تو دلم بهش گفتم بشین تا بخرم اخه چه دلیلی داره همون چیزی که نشونت دادم بخری ، بعد یکی از دوستام اومد تو کلاس مثل رنگ ناخنام زده بود گفت بلاخره رنگ ژلیشتو پیدا کردم خیلی ازش خوشم اومده بود بهش گفتم پس بگو سلیقم خیلی خوبه گفت اره حالا این از اون ور قیافشو جمع کرد ناراحت شد😐

نظزمو بگم 

بنظرم هم بنده خدا حیلی کمبود اعتناد بنفس داره یا زیادی ساده است و میخاد یکی بهش محبت کنه 

هم بنظرم شماهم ی کوچولو خودتو گرفتی 

زندگیم  با ارزش تر از اونیه که بخام درگیر حاشیه بشم. اینجا برای من فقط جایی برای دیدن راهکار و مشورت هست. پس برای وقتم در اینجا ارزش قائل هستم بخام دروغ بگم و کسی رو سرزنش و قضاوت کنم من فعال زندگی واقعی هستم نه نی نی سایت  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این که همه تعریف کنن تو بدت میاد؟  دوتا دوست نمیتونن دستای همو بگیرن؟؟  ببخشیدا ولی عجیب ...

دوس ندارم هم جنسم بگه دستات چقدر نرمه یا بگیره نوازش کنه حالت تهوع میگیرم بخدا بعد در حد دوست عادی باهاشم نه رازی بهش گفتم نه از زندگیم زیاد میدونه اگه هم رازی یا حرفی بینمون باشه همش درمورد حاشیه های دانشگاس 

2731
دوس ندارم هم جنسم بگه دستات چقدر نرمه یا بگیره نوازش کنه حالت تهوع میگیرم بخدا بعد در حد دوست عادی ب ...

یجورایی میتونم درکت کنم یه دوستی داشتم رفتاراش مثل یه دوست عادی نبود جوریکه یبار جلو جمع رفیقامون گفت ( اسم من) فکر کن منو و تو با هم چیز کنیم مثلا به شوخی!! 

از همونجا دیگه کلا کات کردم باهاش نچسبم بود. 

یجورایی میتونم درکت کنم یه دوستی داشتم رفتاراش مثل یه دوست عادی نبود جوریکه یبار جلو جمع رفیقامون گف ...

اییییششش خاعک😐 شک ندارم اینجور آدما گرایش به هم جنساشون دارن چون یه بار از شوخی گفت فکررنکنی هم جنسم تو دلم بهش گفتم نه عزیزممممم 🙄 یه بارم گف اینایی ک هم جنساشونو دوس دارن خیلی گناه دارن بنظرت حق ندارم شک کنم ؟ 

اییییششش خاعک😐 شک ندارم اینجور آدما گرایش به هم جنساشون دارن چون یه بار از شوخی گفت فکررنکنی هم جنس ...

حال آدمو بهم میزننن 

منه احمق این رفتارای چندششو میدیدم خیلیم به من توجه داشت ولی نادیده میگرفتم میگفتم شاید مغز من خرابه 

اییییششش خاعک😐 شک ندارم اینجور آدما گرایش به هم جنساشون دارن چون یه بار از شوخی گفت فکررنکنی هم جنس ...

معمولا اینجور ادما خیلیم سیریشن یجورایی بش بفهمون بره گمشه اینجا از این خبرا نیس