2733
2734
عنوان

همسر سابقمو دیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 3722 بازدید | 78 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ول کن این نوع پسرا درست نمیشن‌ بند ناف عاطفی به مادر دارن و خیلی خیلی سخت جدا میشه. اگرم جدا شه تا ابد تو رو مقصر میدونه میخواد انتقام بگیره و زهر بریزه... دیگه شجاعت کردی برنگرد به اشتباهت

یه زمانی داستان زندگیم تو پر بازدید بود  سه ماه بعد ازدواج بی دلیل وسایلشو جمع کرد رفت خو ...

اره من خوندم 

بلاخره طلاق گرفتی خیلی ازیتت کرد 

بابا ادم  چیزی رو که استفراغ کرده رو دوباره نمیخوره

بیخیال بابا

فدای چهارتا دخترام   قربون سه تاپسرام  دور هفت تاتون بگردم   
2731

اسی بهترینا قرار برات پیش میاد

تو یه درس بزرگ یاد گرفتی 

یادت باشه هیچ وقت با برگشتن درست نمیشه حالا ک جدا شدید به زندگی جدیدت برس 

ادم یه اشتباه دوبار تکرار نمیکنه.....

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و خدا معجزه‌ ‌می‌‌کند‌ ‌!🌱💛
نه همه چیو بخشیدم جدا شدم

چقدر بد😔

وای حالم بد میشه وقتی از هرکس میپرسم میگه بخشیدم 

چقدر ساده با دختر مردم بازی میشه بعدم مهریه رو نمیدن 

منم می‌خوام جدا بشم ولی نمیخوام مهریمو ببخشم چون خیلی اذیتم کرده شوهر منم ۳ ماهه منو رها کرده نمیاد تکلیف منو مشخص کنه 

یعنی منم مجبور میشم ببخشم😔😔😔

خدایا شکرت که معجزه کردی برام،من با تو به هرچی خواستم رسیدم شکرت که منو نجات دادی🤍🕊️

منم ۲۵ سالمه شوهرم چن ماه دیگ میشه شوهر سابق اونم با دو بچه خیلیییی خستم از خودش خانوادش زخم زبونشون کتکای شوهرم ولی قلبم میسوزه ک قراره جدا بشم

کاربرجدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد قبل از اونم خواننده خاموش بودم لطفا برای برقراری ارامش توزندگیم ی صلوات بفرس ممنونم
چقدر بد😔 وای حالم بد میشه وقتی از هرکس میپرسم میگه بخشیدم  چقدر ساده با دختر مردم بازی میشه ...

من تا یکسال بلاتکلیفی پیش رفتم و به این نتیجه رسیدم ک آرامش خیلیی مهمه برام البته خداروشکر من خودم شاغلم و نیازی به مهریه نداشتم

چرا گیج شدی ،جدا شدی رفته ،همدیگرو اتفاقی دیدید ،یه حسی ایجاد شده درونت اون لحظه ،طبیعیه ولی درگیرش نشو و بگذر ..یادت بیار به خاطر چیا جدا شدی و چه کارهایی باهات کرد 

مرا هزار امیدُ هر هزار تویی💚خدا💚