2733
2734
عنوان

وقتی به مریم میرزا خانی فکر میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 393 بازدید | 29 پست
اینا بهونه س مریم هم زود ازدواج کرده بود هم بچه داشت 

ازدواج کرد اما مثل ۸۰ درصد دخترای الان همه ی آرزوش ازدواج ومادر شدن نبود  تو نی نی سایت   همه آه وناله میکنن واس ازدواج خوشبختی رو تو ازدواج میبینن فقط مطمعنم آدم های مشهور این دید گاه رو نداشتن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هر کس باید بهترین خودش باشه یه جاهایی شعار نیست شما بهترین شرایط و موقعیت خودت باش و خودتو با دیگران حتی امثال میرزاخانی قیاس نکن شما تلاش کنید خود سازی کنید بچه های سالم تربیت کنید تحویل جامعه بدید اینا رسالت هر فرد تو جامعه اس

من همون شاهزاده تباهیم که به پادشاهی رسیده 🥸 اینکه رفتارام به سنم نخوره تخصص منه🤌😐نی نی سایت رو بیش از ۱۶ساله میشناسم🫡 
کارگر منظورت چیه

منظرم اینه که یه عده حالا چه با مغزشون چه با کار هی میفتن تو جامعه کارگری بقیه رو می‌کنند و به بقیه خدمت می‌کنند که اونا لذت ببرند ،در حالی که برای لذت بردن یه زن و ارزشش بدنیا آوردن یه انسان و تربیت اون کافیه 

اتفاقا اگه یک انسان خوب تربیت کنه میتونه خیلییییی بیشتر ازین ریاضیدان ها و ... به بقیه کمک کنه که اونها نکردند

تو نی نی سایت اگه کسی حرف درستی هم بزنه همونایی که خودشون تو زندگی مشکل دارن بهش انتقاد میکنن که ازین حرفا نزن!!! در حالیکه اگه خودشون به همون حرف عمل میکردن قطعا وضع زندگیشون این نبود ... ای کاش گاهی از تجربیات دیگران استفاده میکردیم و احتمال میدادیم شاید خود ما داریم اشتباه میکنیم ، ان شاء الله همه ی نی نی سایتی ها خوشبخت باشن ، یه نکته : اگه یه آقایی تو سایت میاد لزوما به معنی این نیست که دنبال چیز خاصیه ، خب ممکنه خودش برا نی نی خودش سوال داره یا گاهی میتونه بقیه رو راهنمایی کنه .
2731
دیدگاهت اشتباست ایشونم ازدواج کردن و بچه داشتن اما موفق بودن. ما ها ی سرسیامون با ازدواج در جا میزنی ...

بعدم با این دیدگلهنون ینی مثلا ادیسون و هزار تا دیگه مادراشون بگن ازدواج چیزی نیست ک بهش افتخار کنی . ینی یک درد مادر این همه نخبه ب خودشون نمیبالن از وجود فرزنداشون. 

برای کسانی که دوستشان داری نوری باش🌱
هیچ کاری تو دنیا بی ارزش نیست باید تفاوت ها رو درک کنیم و احترام بذاریم قرار نیست همه دانشمند و نخ ...

موافقم ولی مادر خوب بودن بالاتر از هر شغلیه

نمیدونم چرا انقدر همه به مادر به عنوان یک کار روز مره و بی ارزش نگاه میکنن

لطفا یک صلوات برای ظهور امام زمان بفرستید ، اومدم اینجا حالم خوب بشه اگه فرد مریضی هستید تو تایپیکم نظر ندید و پستمو ریپ نکنید که گزارش میخورید ، آهای کاربری که احساسات بقیه برات مهم نیست و تایپیک دروغ و چرت میزنی حواست هست حق الناس زمان های تلف شده ما به گردنته ؟

یه زمانی حتی اگر پزشک بشم هرگز ارزش خودم و کارم رو بالاتر از قوی بودن و زحمت و تلاش مادرم نمیدونم با این حال بانو مریم میرزا خانی اسطوره ای بود برای خودش خدا رحمت کنه ایشون رو و افتخار میکنم به تربیت مادر و پدرش

ما چقدر به سادگی نیاکان خودمان خندیدیم، روزی می ‌آید که آیندگان به خرافات ما خواھند خندید.                                                                                                                                 زندگی کردن نادر ترین اتفاق جهان هستی است،بیشتر مردم فقط وجود دارند،همین...                                                                                بعضی مواقع باید صدمه ببینی تا چیزی رو درک کنی زمین بخوری تا رشد کنی ببازی تا بدست بیاری چون بزرگترین درس های زندگی از طریق درد یاد داده میشن
منظرم اینه که یه عده حالا چه با مغزشون چه با کار هی میفتن تو جامعه کارگری بقیه رو می‌کنند و به بقیه ...

اتفاقا کافی نیست ذهنه که محدوده

میشه به عنوان یه مادر الگوی خوب برای بچت باشی که بتونه راهتو ادامه بدی

اگه اونجوری باشه همه خانوما فقط باید مادر باشن و این یعنی تنبلی

به دی ان ای باکتری و میتوکندی و کلروپلاست میگن دنای حلقوی🐳
منظرم اینه که یه عده حالا چه با مغزشون چه با کار هی میفتن تو جامعه کارگری بقیه رو می‌کنند و به بقیه ...

حرفت منو یاد حرفای مسئولا انداخت ک زن رو فقط درمقام بچه ب دنیا اوردن میدونن،حتی روز زن رو هم مادر بهشون میچسبونن

کاربری دوستمه که از ۱۴۰۲ دستمه🤗ئەمن کوردم،نەوەی مەردم،نەوەی کاوەی ئاسنگەرم
رسالت یعنی مادری کردن ...

نه رسالتش همون کتابی هایی که نوشته والان دانشجو ها دارن ازش استفاده میکنن رسالتش همون نظریه هایی بود که داد ودانش مند های دیگه دارن ازش بهره میبرن .مادر شدن وبردن رو هم تو موجودات دیکه هم میشه دید ولی چیزی که نمیشه دید اینا که کاری کنی که جهان از تو منفعت ببره برای پیشرفت دنیا

خدمتی که یک دانشمند به جهان به هیچ وجه با زنی که فقط میزاید و خوب تربیت میکنه قابل مقایسه نیست ،مردم جهان تا ابدیت مدیون دانشمندان خودشه 

نه رسالتش همون کتابی هایی که نوشته والان دانشجو ها دارن ازش استفاده میکنن رسالتش همون نظریه هایی بود ...

خب همون بچه رو و نخبه ها رو یه مادر بدنیا آورده و تربیت کرده...نمیدونم چرا سعی دارید ارزش مادری رو پایین بیارید اینم بگم خودم نه ازدواج کردم و نه مادر

خب همون بچه رو و نخبه ها رو یه مادر بدنیا آورده و تربیت کرده...نمیدونم چرا سعی دارید ارزش مادری رو پ ...

من نمیخوام ارزش مادری رو پایین بیارم فقط:میخوام بگم مادر شدن چیز شاخی نیست که بخوای فکر کنی خیلی هنر کردی اره مگه این که بچه ات ادیسون از:آب دربیاد میتونی به خودت افتخار کنی

نه رسالتش همون کتابی هایی که نوشته والان دانشجو ها دارن ازش استفاده میکنن رسالتش همون نظریه هایی بود ...

خب عزیزم همه نمیتونن یکی باشن دلیل نمیشه کسی مادره فقط هیچ نفعی نداشته باشه شک نکن مادر بودن ب تنهایی خودش رسالت...حالا ایشون بحثش جداس ولی همه یکسان نیستن هرکس دریک زمینه میتونه مفید باشه یکی کتاب مینویسه یکی از بچه قطع نخاع وفلج مغزی نگهداری میکنه هرکس یجور وجودش مفید

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
2706