2733
2734
عنوان

دختر همسایه

316 بازدید | 25 پست

امروز با مامانم رفتیم خرید و خیلی خسته شدیم وقتی برگشتیم گرفتیم خوابیدیم ولی با صدای جیغ وحشتناک دختر همسایه پایینی بیدار شدیم خلاصه دیگه بد خواب شدیم یه چایی درست کردم بخوریم که یکی پشت سر هم می‌کوبید به در رفتم از چشمی دیدم زن همسایه پایینیه گفتم لابد شوهرش یه چیزیش شده اونم جیغ کشیده حالا کمک میخواد در رو باز کردم گفت میشه بیام داخل؟ گفتم آخه اونم منو زد کنار و اومد توی خونه و نشست زار زار گریه کرد بعد شروع کرد به حرف زدن و مامان و بابام هم هاج و واج فقط نگاهش میکردن

دنیای ما خیالیه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

میگفت دخترش 41 سالشه و بعضی شبا خونه نمیاد اینا هم سوال میکنن میگه دانشگاه بودم بنده خداها خیلی پیرن مادره 80 سالشه پدره 86 سالشه زورشون بهش نمیرسه مادره طفلکی میگه با کلی نذر و نیاز بچه دار شده اونم اذیتش میکنه از من پرسید دانشگاه شما هم شبا بازه؟ واقعا خجالت اوره گفتم نه حاج خانوم دانشگاه ها تا 8 شب بیشتر باز نیست اونم اگه کلاسی باشه خلاصه دیشب مادره رفته وسایل دختره رو گشته وقتی گفته شب دانشگاه کار داره

دنیای ما خیالیه

خو

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺