2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه نه ولی اونی که جز دانشگاه کلاس رفته باشه شاغل میشه اونم شهر خوب و بزرگ باشه ها 

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
2731
همه نه ولی اونی که جز دانشگاه کلاس رفته باشه شاغل میشه اونم شهر خوب و بزرگ باشه ها 

ازمون استخدامی مدرک لیسانس میخاد دیگه الان واسه معلمی بخوای معلم ریاضی بشی همون ریاضی هفتم تا دوازدهم بخونی اوکیه یا درس های دیگم همینطور 

استخدامی چ ربطی ب کلاس بیرون داره؟

اونایی که باهوش بودن و فعال همه شاغلن بقیه نه البته دوستام بودن خودم رشتم این نیست

من ب ریاضیات و محاسبه اینا علاقه دارم زبانم ضعیفه ولی تابستان میخوام بشینم بخونم 

من ب ریاضیات و محاسبه اینا علاقه دارم زبانم ضعیفه ولی تابستان میخوام بشینم بخونم 

بیشتر برنامه نویسی کار میکردن اونایی که شاغل شدن

اره فک کنم زبان مهم باشه براش.

دانشگاهم متوسط بود

پر از خیال🙂‍↔️
بیشتر برنامه نویسی کار میکردن اونایی که شاغل شدن اره فک کنم زبان مهم باشه براش. دانشگاهم متوسط بود

بازار کارش خوبه من هرچی دفترچه استخدامی دانلود کردم کامیپوتر میخواستن بانک و فرهنگیان و شرکت ها و اداره ها

الیته بیشتر اقایان میگیرن یا اونایی که سهمیه حانبازی اینا دارن ولی خب راه زیاده واسه شاغل شدنش

ازمون استخدامی مدرک لیسانس میخاد دیگه الان واسه معلمی بخوای معلم ریاضی بشی همون ریاضی هفتم تا دوازده ...

خب شما که نگفتی ازمون استخدامی برا معلم گفتی شاغل ....

شاغل تو شرکت های برنامه نویسی و ...هزار برابر حقوقش بالاتر از معلمی 

بعد معلم ریاضی ریاضی اون سالها رو نمیخونن راهنمای تدریس میخونن که سختتر از خود کتابه ...مثلا اموزگاری برای تخصصی شاید فک کنی راحته کتاب اول تا شیشم ولی در واقع راهنمای تدریس میخونی که از سختیش پاره میشی

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)