2752
2734
عنوان

شوهرمو خفه کنم دارم تقصیر دارم؟؟

191 بازدید | 11 پست

پس انداز ۳ ماهم رو دادم یک ایرپاد ۱۳ میلیون تومان 

هنوزم یک هفته نشده که خریدم شوهرم یکیشونو گم کرده ،یکیشون نباشه که دیگه به دردم نمیخوره 

تمام خونه زیر و رو کردم میگه رفتم اشغال ها بذارم گوشم بوده احتمال یکیشون افتاده 

رفتم خیابان گشتیم ،همه جارو زیر و رو کردیم نبود..

الان چکارش کنم

بعد کم آورده الان طلبکارانه میگه فدا سرم..

میگم تو که نخریدی برام پول خودم بوده پول کار کردن خودمه فدا سرت و جهنم سرت 

عصابم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خب یه سه چهار تومنی میخریدی چرا ۱۳ تومن

+از شیطان پرسیدن در طول هفته چیکار میکنی؟ _گفتش دو روز آمریکا درس میدم.. بعد یه روزم انگلیس درس میدم.. یه چهار روزم میام ایران واسه ادامه تحصیل 😂✋🏻

میدونم اعصابت خرابه ها ولی اتفاقی که افتاده پیش میاد منم چند وقت پیش دستبندم از دستم افتاده بود شوهرم هی داد و بیداد کرد آخرش هم گفتم فدا سرم گم شده چی کار کنم از قصد که نبوده باز حالا خداروشکر پیدا شد ولی الان شوهرت هم به اندازه خودت ناراحته تهش پیدا نشد برات بخره دیگه

من خیلی‌ ذوقشان داشتم ۳ ماه پول جمع کردم باور کن هنوز فرصت نکرده بودم استفاده کنم

درکت میکنم ولی به خدا داد وبیداد و غر زدن چیزی درست نمیکنه  اگه پبدا میسد میگفتم خفش کن  ولی الان  ابراز ناراحتی کن و بگو قول بده  هر وقت پول  دستت اومد  برام دوباره بخری من خیلی ذوقش داشتم و استفاده نکردم