2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
۳مرحله

ب کجا رسوندن؟

نگفتن کی میدن بهتون؟

من ۶ مرحله واریز کردم ولی سرعت کارشون خوب نیس

میگن دعای نی نی سایتی های عزیز خیلی گیراس یه مشکل خیلی بزرگ تو کار شوهرم افتاده میشه براش دعا کنین هرچه زودتر گره از کار شوهرم باز بشه
ب کجا رسوندن؟ نگفتن کی میدن بهتون؟ من ۶ مرحله واریز کردم ولی سرعت کارشون خوب نیس

دارن دیوار میزنن تازه

نه چیزی نگفتن

اما میترسم اسمسش چرا نمیاد ما خونه داریم امتیازشو خریدیم یه سیم کارت دیگه صابخونه خرید داد بما که دیگ اسمس به اون بیاد اما نمیاد میترسم از دستمون بره

دارن دیوار میزنن تازه نه چیزی نگفتن اما میترسم اسمسش چرا نمیاد ما خونه داریم امتیازشو خریدیم یه سی ...

خو برو تو سایت 

یعنی سقف رو زدن تموم شده؟

چند طبقه هسش؟

میگن دعای نی نی سایتی های عزیز خیلی گیراس یه مشکل خیلی بزرگ تو کار شوهرم افتاده میشه براش دعا کنین هرچه زودتر گره از کار شوهرم باز بشه
دارن دیوار میزنن تازه نه چیزی نگفتن اما میترسم اسمسش چرا نمیاد ما خونه داریم امتیازشو خریدیم یه سی ...

امتیازشو چند خریدی؟

چندتا قسط داده بود ک ب شما فروخت؟

ولی تو شهر ما میگن خرید و فروش امتیاز غیر قانونی هسش و اون ملک از دس رفته ب حساب میادا

امتیازشو چند خریدی؟ چندتا قسط داده بود ک ب شما فروخت؟ ولی تو شهر ما میگن خرید و فروش امتیاز غیر قا ...

خرید و فروش امتیاز ماشینم غیرقانونیه اما اینکارا رو میکنن