2733
2734
عنوان

فقط کسایی که اعتقاد دارن به طلسم بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 684 بازدید | 63 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پیش دعا نویس قرآنی رفتم ولی نتونست کسی که طلسم‌کرده انداخته تو رودخونه خدا میدونه کجا رفته دعا ن ...

جای دیگه برو باطل کنن . خدا لعنت کنه کسی رو که از بد ذاتی و حسادت زندگی همه رو بهم میزنه

گلم علائم طلسمت چی بود

وااااا،  به خدا میزنمتا  معلومه تبلیغه ، چرا گولشو میخوری  پولت مفت نیس که راحت مید ...

ببین خودمم به عقلم دارم شک میکنم 

ولی حالم خیلی بده😭😭

من امید دارم به رسیدن روزای خوب😍😍کاربری واگذار شده
2731

من ازاون دسته بودم ک میومدم اینجا میگفتم ن وجود نداره فلان بمان اما ی اتفاق هایی افتاد ک باور کردم‌ ببین شاید نتونن دقیقا ب هدف اصلی برسن با دعاوطلسم اما باهمون طلسم آرامش زندگیت بهم میریزه مدام دعوا جنگ و اتفاق های ناخوشایند میفته پس اگ واقعا واسه کار خیر میخوای برو هرچند دعاوطلسم آخرش شرمیاره تو زنگی

من ازاون دسته بودم ک میومدم اینجا میگفتم ن وجود نداره فلان بمان اما ی اتفاق هایی افتاد ک باور کردم‌ ...

واسه شما و خانوادتون گرفتن ؟

میشه یکم توصیح بدید ماجرا رو ؟

جسارتا میدونید کار کی بوده؟

میخوای تعریف کنی چی شده ؟

کسی که دوسش داشتم رابطه خوبی باهم داشتیم مشکلی نبود قصدمونم جدی بود ولم کرد و رفت اونم به خاطر خانوادش نزدیک ۲ ماهه دارم توی آتیش نبودش میسوزم خسته شدم از دعا و نذز و چله حتی رفتم مشهد حرم امام رضا هیچ نتیجه ای نداشت خستم خیلی خسته😭😭

جای دیگه برو باطل کنن . خدا لعنت کنه کسی رو که از بد ذاتی و حسادت زندگی همه رو بهم میزنه گلم علائم ...

الهی آمین

یهویی زندگی مون خراب شد

مشکلات پشت مشکلات

اول از معده درد شروع شد اونم واسه تمام اعضای خانواده

بعد سر دردای شدید بازم برای همه

بد بیاری

هر چی کار میکردیم خرج میشد

هیچ شادیی اتفاق نمیفتاد

یهویی با همه قطع رابطه مون شد

کابوس

ترس

افسردگی

و کلی مشکلات رروحی روانی و جسمی و مالی

میرسم روزی بهت😎
کسی که دوسش داشتم رابطه خوبی باهم داشتیم مشکلی نبود قصدمونم جدی بود ولم کرد و رفت اونم به خاطر خانوا ...

نامزد بودین یا دوستی ؟ 

کس دیگه ای رو میخواد بگیره ؟ 

میدونم دوسش داری ولی چه نامرد بود که عشقشو ول کرد

واسه شما و خانوادتون گرفتن ؟ میشه یکم توصیح بدید ماجرا رو ؟ جسارتا میدونید کار کی بوده؟

مادر شوهرم چندین ساله از اول نامزدی مون تا به الان تو نامزدی یکی از فامیلای نزدیک خودشون ب شوهرم گفته بود ک خود شوهرم اومد بردم پیش دعا نویس چون منو‌ ب مرز جنون رسونده بودن منه عاقل منه مهربون منی ک ی قطره خون ببینم غش میکنم کاری کرده بودن از شوهرم متنفر شده بودم میدونستم قلبم میخادش اما مدام میگفتم نمیخامش منی ک با کلی سختی بهم رسیدیم شیشه میشکستم بدون اینکه حتی ذره ای درد حس کنم یا ازخون بترسم باشیشه تا عمق دستم فرو میکردم و مث اجنه های تو فامیلا ب خونی ک ازم میومد میخندیدم ...الان هشت ساله هربار میگیره دعا ودست بردار نیست...

الهی آمین یهویی زندگی مون خراب شد مشکلات پشت مشکلات اول از معده درد شروع شد اونم واسه تمام اعض ...

خدا نگذره ازش 

چه نترس شدن مردم ، آخرت براشون شوخیه 

جسارتا میتونم بدونم چه نسبتی باهاتون داشته ؟ سر چی اینطوری کرده؟

نامزد بودین یا دوستی ؟  کس دیگه ای رو میخواد بگیره ؟  میدونم دوسش داری ولی چه نامرد بود ...

نه هنوز نامزد نبودیم 

نه یعنی حداقل من خبری ندارم از اینکه بخواد فرد دیگه ای رو بگیره 

خیلی سخته عشقت التماست کنه که فقط برو و ولم کن

خیلی نامرد بود خیلی زیاد قلبم از دستش هزار تیکه شده 

نه هنوز نامزد نبودیم  نه یعنی حداقل من خبری ندارم از اینکه بخواد فرد دیگه ای رو بگیره  خ ...

میفهممت عزیزم 🥲

چه سنگدل بود . اوم غرورش ، قلبش وجودش خورد میشه . انگار اونقدری که دوسش داشتی دوست نداشته