2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ماسک سفیده تخم مرغ و ابلیمو درست کن بمال روش دستمال دولا رو ی لا کن بزن روش بعد دوباره روش مواد بزن بزار نیم ساعت بمونه بعد بکن بشور ب مرور خشک میشه میریزه

روش وازلین بزنی سلفونم بکشی بعد با ته سنجاق بکشی رو بینیت جدا میشه

خورشید برای ما میسوزد ... و ما به ماه سرد دلبستیم! :)

سفیده تخم مرغ با دستمال کاغذی بزار خشک شه بکن 

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم ....🤍دیدم ک برنداشت کسی نعشم از زمین..خود نعش خود به شانه گرفتم گریستم...🖤
من انجام دادم تاثیر نداشت، الان وکس میزارم بهتره

باید بعد حموم ک بینی نرم و منافذ باز شده انجام بدی

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم ....🤍دیدم ک برنداشت کسی نعشم از زمین..خود نعش خود به شانه گرفتم گریستم...🖤
آره بعد حموم میزاشتم.حتی با دستگاه بخور بخور هم میدادم به صورتم ولی بلاخره شاید برای کسی جواب داد ب ...

برای منک خوب جواب میده همه رو نمیکنه ولی تا حدودی تمیز میکنه