2752
2734
عنوان

میشه بیایدآرومم کنیدخواهش میکنم

84 بازدید | 12 پست

سلام من یه بچه 5ساله دارم خودم 21سالمه چندوقتیه رو بدنم لک های بزرگ زرد رنگ میفتن دیشب هم از ساعت 8شب دندونم بدون دلیل شروع به خونریزی کرد تا صبح ساعت چهار کار به جایی رسیده لخته های بزرگ میومد دهنم هی پرخون میشد زرد چوبه گذاشتم یخ گذاشتم آب نمک قرقره کردم پنبه گذاشتم به هیچ وجه کم نمیشد سه بسته بزرگ دستمال کاغذی تموم شد صبح 4حالم بدشد رفتیم بیمارستان دکتر خیلی تعجب کرد گفت من جلوی خونریزی رو میگیرم باید سریع آزمایش بدی مشکل توخونته سرم بست با آمپول زدن درضمن آنقدر خون رفته بود صبح اون موقعه بدجورم میلرزیدم فشارم 12بود الان هم بدنم درد می‌کنه آزمایش دادم خیلی میترسم یعنی چه مشکلیه تاجواب آزمایش بیاد من از استرس میمیرم دکتر تو سالن بیمارستان اومد بیرون داشتم میومدم گفت حتمابرو آزمایش مشکل هست

نترس بزار اول جواب آزمایشت بیاد شاید افت پلاکت بوده باشه

خیلی نگرانم تنهانگرانیم بچمه شب آنقدر ترسیده بود بهم میگفت مامان چشاتو باز نگردار میترسم چشاتو ببندی باز نکنی خداکنه چیزی نباشه داغونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خیلی نگرانم تنهانگرانیم بچمه شب آنقدر ترسیده بود بهم میگفت مامان چشاتو باز نگردار میترسم چشاتو ببندی ...

ن عزیزم امیدت ب خدا باشه ..ب دلت بد راه نده هیچی نیس..

این نمیشه و نشدن ها برای تو نیست…تو آدم رسیدنی
حتما خدا کنه چیزی نباشه از دیروز رو زمینم حالت تهوع ولم نمیکنه

اصا تو اینترنت و اینام چیزی سرچ نکن فقط برو دکتر و ببین چی میگن و با بچه ات بازی کن و نزار بترسه هیچی نشده ک

این نمیشه و نشدن ها برای تو نیست…تو آدم رسیدنی
اصا تو اینترنت و اینام چیزی سرچ نکن فقط برو دکتر و ببین چی میگن و با بچه ات بازی کن و نزار بترسه هیچ ...

کل بدنم پر از لک های بزرگ زرد پررنگه یه هفته شده هرروز بیشتر میشن استرس گرفتم

انشالله چیزی نیست توکل کن ب خدا💚،شاید کار خاصی این مدت انجام دادی مثلا رژیم غذایی خاصی یا چیزی باعث ...

مرسی گلم خدا به بچم رحم کنه همه میگفتن رنگت پریده لاغر شدی نگو راست میگفتن من متوجه نبودم