2733
2734

دوستان یه موضوعی رو میخوام بگم

خواهش میکنم اگه با من هم نظرید یاری کنید تاپیک پربازدید بشه بلکه یه فکری براش بشه

روزی حداقل 4 5 نفر تاپیک میزنن که بیاید عکس این طرف ببینید و فلان .. من خودم نیم ساعته اومدم دو تا دیدم

یعنی تو تاپیک عکس شخص دیگه ای رو میزارن که روحش هم خبر نداره 

خواهش میکنم ازتون که بیاید باهم از نی نی یار ها بخوایم همچین تاپیک هایی رو ممنوع کنن

اینجا به اندازه کافی به خاطر پاک نشدن تاپیک ها استرس داریم

همینمون مونده یه فامیل بیاد عکسمون رو بزاره 😑😑

کاربریم جدید نیست یک عدد ترکیده ام         هیچ وقت نفهمبدم تو این سایت چرا شخصیت و اخلاق یه شهر، اسم یا ماه تولد رو یکی میدونن 😐                                                     من قابلیت اینو دارم تا اخر دنیا بحث کنم .. اگه کنار میکشم واسه اینه که کاربریمو دوست دارم 😏      تو هر کامنتی که میزارم یه (به نظر من) اضافه کنید        

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

واقعااا درستع آخه چرا عکس یکی دیگرو بیان بزارن تو سایت عمومی

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2731

موافقم،من خودم همیشه گزارش میزنم این مدل تاپیکارو 

یا طرف میاد عکس خاستگارشو میذاره و نظر. میخواد ،نمیدونم هم چین ادمی چجوری میخواد ب ازدواج حتی فک کنه 

کاربری دوستمه که از ۱۴۰۲ دستمه🤗ئەمن کوردم،نەوەی مەردم،نەوەی کاوەی ئاسنگەرم
موافقم کلا عکس گذاستن رو ممنوع کنن 

اینم خوبه

چون طرف میاد به اسم خودش عکس یکی دیگه رو میزاره 😑

کاربریم جدید نیست یک عدد ترکیده ام         هیچ وقت نفهمبدم تو این سایت چرا شخصیت و اخلاق یه شهر، اسم یا ماه تولد رو یکی میدونن 😐                                                     من قابلیت اینو دارم تا اخر دنیا بحث کنم .. اگه کنار میکشم واسه اینه که کاربریمو دوست دارم 😏      تو هر کامنتی که میزارم یه (به نظر من) اضافه کنید