2752
2734
عنوان

امروز کم مونده بود بمیریم😞

250 بازدید | 20 پست

امروز با دوستامون رفته بودیم بگردیم  با دوستامون چهار نفر بودیم یه دوستمون دستش از پنجره بیرون بود بعد اون دوستم ک رانندگی می‌کرد برگشته بود همون دوستمون ببینه دستش چیه که ماشین یهو از جاده خارج شد یه سمت سد بود یه سمت خاکی که ماشین رف سمت خاکی یه سنگ بزرگ بود ماشین خورد بهش توقف کرد وگرنه ماشین چپ می‌کرد . .

هیچیمون نشد بجز یه دوستمون که شیشه دستش بریده و بستریه ! 

و ماشین دوستم ک برا دوس پسرش بود ۳۰ میلیون حدودا خرجشه 🥲

چرا وقتی یه روز زیاد میخندیم باید هفت روز گریه کنیم 

جلو جلو ذوق کردنی هم همینطور

جمعه که بشه لازانیا میخورم :)                                                                             من هر ساله بی صبرانه منتظر پاییزم زردا و نارنجیا رو با پام هم بزنم ، لباس قشنگارو از تو گنجه دربیارم ، نم بارون بزنه رو صورتم موقع برگشتن از دانشگاه ، هدفون بزارم تو گوشم قدم بزنم پیادرو با خاطراتش بگم گور بابای دنیا و نامردیاش من پاییز را میپرستم 🧡
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چونکه الزامات اولیه رو رعایت نکردین 

مگه بچه این اخه دستو میندازین بیرون یا حین رانندگی برمیگردین اینور اونور تماشا اونم تو جاده خطری ...

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
2731
هیچ وقت نباید ماشین کسی رو امانت بگیری 

اهوم بیشتر اوقات دست دوستم هیچی نمیشه 

انگار ک قسمت بوده

جمعه که بشه لازانیا میخورم :)                                                                             من هر ساله بی صبرانه منتظر پاییزم زردا و نارنجیا رو با پام هم بزنم ، لباس قشنگارو از تو گنجه دربیارم ، نم بارون بزنه رو صورتم موقع برگشتن از دانشگاه ، هدفون بزارم تو گوشم قدم بزنم پیادرو با خاطراتش بگم گور بابای دنیا و نامردیاش من پاییز را میپرستم 🧡
اون دوست پسر بیچاره…

بیچاره چرا 

این حرفارو ندارن باهم دوستم خودش خرجشو میده 

چونکه الزامات اولیه رو رعایت نکردین  مگه بچه این اخه دستو میندازین بیرون یا حین رانندگی برمیگر ...

سرسبز بود مثلا میخاست هوا بخوره بخش 

اصلا نمیدونم چی بگم قلبم درد میکنه

خداوکیلی دخترا هم که بهم میرسن معذرت میخواما خیلی وحشی بازی در میارن😑آخه این چه کاریه ی روز رفتین بیرون ی جوری رفتار کنین که پدر مادراتون پشت دستشونو داغ نکنن که نزارن دیگه با هم تا سرکوچه هم برین،،به جای این که اعتماد جلب کنین سلب میکنین،،ولی شانس آوردین به خیر گذشت تقریبا

سرسبز بود مثلا میخاست هوا بخوره بخش  اصلا نمیدونم چی بگم قلبم درد میکنه

دیگه گذشته خداروشکر چیزیتون نشده خسارت مالی بوده 

ولی من بودم تو جبران خسارت به دوس پسر دوستم کمک میکردم 

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
یاد این دختر ۱۴ ۱۵ ساله ها افتادم 

عزیزم 

ما بچه نیستیم دستش زیاد بیرون نبود 😐

تو ماشین ( مثلا جلوی آینه حرز امام جواد علیه السلام " هم کبیر هم صغیر = پرینت بگیرید روی کاغذ بی خط ) 

و خودتان هم حرز کبیر امام جواد علیه السلام ( این باید طبق مزاج اختری نوشته بشه تا اثر بزاره وگرنه اثر نمیزاره = در تاپیک اولم هست آزمون مزاج اختری