2733
2734
عنوان

دندون درد چکار کنممم

79 بازدید | 17 پست

دکتر گفت چون باردارم نمیتونم بکشم درد شدید داره دندون عقلم سوراخ شده چکار کنم دردش خوب بشه

پناه برتو که بی صدا مرامیشنوی.. •الله•♥️                            آنچه مرا به درد آورد ، مرا ساخت 🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من با آب سرد تونستم دردمو کم کنم.آب سرد رو تو دهنت نگه دار.انشاالله برای توام خوبه حتما

باشه مرسی

پناه برتو که بی صدا مرامیشنوی.. •الله•♥️                            آنچه مرا به درد آورد ، مرا ساخت 🤍
میخک بزار توی آب جوش بعدم بزار رو دندونت البته اگر برای بارداری مشکل نداشت باشه قبلش از یکی بپرس بعد ...

باشه میپرسم

تحمل کن اگه حتی تحمل کردنش سخته

واقعا خیلی درد می‌کنه چیزی نمیتونم بخورم چهار ماه دیگ زایمان میکنم تا اون موقع چطوری تحمل کنم

باشه مرسی

البته تا زمانی که آب تو دهنت بمونه درد نداری .برای من اینطور بود.دعا میکنم دردت از بین بره عزیزم🥺.

میدونم چقد سخته

سال جدید واسه من سال رسیدن به کل آرزوهامه ♥️😘.کاربر خیییییییلی قدیمی سایت ☺️

قرص مفنامیک اسید و آموکسی سیلین و مترونیدازول هر هشت ساعت تا دو هفته تقریبا

که عفونت دندونت خشک بشه تا زایمان دیگه درد نمیگیره ان شا ٔ الله 

قشنگم یه صلوات محمدی پسند مهمونم میکنی؟❤️‍🩹
واقعا خیلی درد می‌کنه چیزی نمیتونم بخورم چهار ماه دیگ زایمان میکنم تا اون موقع چطوری تحمل کنم

ایشالا تن شما و فرزندت سالم باشه و درد دندونت هم بیفته. با جراحی نمیشه کشیدش؟

قرص مفنامیک اسید و آموکسی سیلین و مترونیدازول هر هشت ساعت تا دو هفته تقریبا که عفونت دندونت خشک بشه ...

دردش بخاطر عفنونته؟

ایشالا تن شما و فرزندت سالم باشه و درد دندونت هم بیفته. با جراحی نمیشه کشیدش؟

نه نمیشه

دردش بخاطر عفنونته؟

آره دیگه وقتی درد می‌کنه یحتمل داره  عفونت به عصبت میرسه چون سوراخ هم شده پس پوسیدگی داره دندونت گلم

این فرصت از ادامه عفونت و تشدید درد جلو گیری می‌کنه و عفونت دندونت خشک میشه تا پنج ماه دیگه...

وگرنه روش های سیر رو دندون یا قرقره آب نمک تا پنج ماه شاید نتونه دردت و دائمی کاهش بدن

که بخوای بری بکشی

روش امتحان شده ایست پسرخالم که دندون پزشکه میگفت

مفنامیک مال کاهش درده 

اون دوستام عفونت خشک میکنن

تا سه روز آینده دردت کم میشه متوجش میشی فقط هر هشت ساعت بخور سر وقت

آره دیگه وقتی درد می‌کنه یحتمل داره  عفونت به عصبت میرسه چون سوراخ هم شده پس پوسیدگی داره دندون ...

بازم نمی‌دونم از پزشکتون بپرس که برا بچه مشکلی پیش نمیاره

چون مفنامیک که خانوما تو پریودی برا کاهش درد میخورن

اونام آموکسی سیلین اکثرا تو دوران سرما خوردگی میدن

فک نکنم ضرری داشته باشه