2733
2734
عنوان

یعنی معلم حق نداره کراش بزنه؟😂

315 بازدید | 28 پست

من خیلی اهل کراش زدنم ولی با کسی ارتباطی ندارم همه تو سایت ریختن سرم گفتن تو دیگه چه آدم فلانی هستی بیچاره بچه های ما زیر دست شما درس میخونن شما حق این کارا رو ندارید چون فرهنگی هستین😐خب زندگی خصوصی مردم چه ربطی داره به کلاس بعدشم من سنی ندارم که۲۲سالمه منم آدمم دل دارم😭

مایکل جکسون ستاره منه ✨💜یه روزی منم سرمو بالا میگیرم/:بدون اینکه بترسم تو چشم همه نگاه میکنم):

حالا رو کی کراش زدی

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چ ربطی داره واا ...

ن اینکه الان بچه ها اگ معلم مثبت باشه ازش تاثیر میگیرن ...اتفاقا هرچی معلم پایه تر باشه بچها بیشتر دوسش دارن و اروم ترن ب نسبت

معلم ریاضی ما هیدنو رپفارس گوش میداد انقد پایه بود انقد دوسش داشتیم

خورشید برای ما میسوزد ... و ما به ماه سرد دلبستیم! :)
دهن مردمو نمیشه بست ولی گوش خودتو ک میشه ببندی رو این چرتا

خیلی حرفای زشتی میزدن

مایکل جکسون ستاره منه ✨💜یه روزی منم سرمو بالا میگیرم/:بدون اینکه بترسم تو چشم همه نگاه میکنم):