2752
2734
عنوان

مالیات برای طلا

200 بازدید | 22 پست

بچه ها مثل اینکه این طرح داره تصویب میشه  

کلا ماهی۲/۳تومن میتونستم طلا بخرم ارزش پولم حفظ بشع اونم ازم گرفتن تنها دلخوشیم😭😭😭😭من ک کسی رو ندارم کمکم کنه پدر یاهمسر کل امیدم ب خودم بود بابدبختی واسه هر۱۰۰۰تومنی ک درمیارم بابتش کلی جنگ اعصاب دارم اونم اینطوری ازدستم بره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مگه از خریدارم مالیات میگیرن باید از فروشنده ها ک پول پارو میکنن مالیات بگیرن خدا لعنتشون کنه

بله موقع فروش اگه بالای ۳۰گرم توی یکسال بخری ۲۵درصدازسودی که میکنی رو دولت برمی‌داره ب عنوان مالیات

ببیین اولا این طرح تصویب نشده و احتمالا هم برداشته بشه بعدشم بر فرض این طرح تصویب بشه  این مخصوص شمایی نیست که داری کم‌کم میخری و اصلا ربطی به خزیداریش نداره موقع فروش هست اونم هزارتا شرایط داره مثلا از ۱۵۰گرم به بالا هست و اونم مطمئن باشین هزارنچتا راه در رو داره 

ببیین اولا این طرح تصویب نشده و احتمالا هم برداشته بشه بعدشم بر فرض این طرح تصویب بشه  این مخصو ...

آخه پیدایش طلافروشی تواینستا گذاشتن ک هرچقدراعتصاب میکنن کوتاه نمیان و داره تصویب میشه و بالای ۳۰گرم توی یکسال ،کاش اینطور ک شمامیگید باشه🥲