2752
2734

ولی الان نامزدم میگه زنگ بزن تولد جاریتو تبریک بگو انگار نه انگار همچین اتفاقی افتاده منم گفتم تا تکلیف منو مشخص نکنی خونوادت ازم عذرخواهی نکنن دیگه باهات حرفی نمیزنم  خودمو کوچیک نمیکنم زنگ بزنم که بگن این دختره اومده منت کشی به نظرتون چیکار کنم؟ 

بگو برو عامووووووووو...........چه پرروعه.................ببینم به جاریتم میگه به تو زنگ بزنه تولدتو تبریک بگه

اگه امضامو خوندی یه صلوات هدیه به علی اصغر بفرست ممنونتم...................تا محرم فقط صلوات  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

بگو جاری در حالت اینکه زن توام بشم به من صد درصد غریبس بعد الان که زنت نشدم برم تولد تبریک بگم 

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)

خوب گفتی همین طور ادامه بده 

اون چ گفت

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻

خب این رابطه و ازدواج کاملا تکلیفش مشخصه 

پسری که زورگو هست. 

درکی از رابطه نداره.

از الان میخواد جای شما تصمیم بگیره و.... 

زنش هم بودی زنگ زدن و تبریک تولد گفتن به هرکسی  تصمیمش با خودت بود نه اون آقا.