2733
2734

سلام من از پسر بزرگه دایم خیلی خوشم میومد مودب و مهربون و با اخلاق بود نه تنها با من بلکه با همگی خوبه ولی الان داداش کوچیکترش اومد خواستگاری!!!! پسر دایی کوچیکم خیلی درنگراست و من هیچ وقت متوجه علاقش به خودم نشدم ولی الان که اومد خواستگاری و مامانش گفت که امیر علی از تو خوشش میاد و دوست داره ولی من برام مهم نیست کاش داداش بزرگش میومد الان دیگه نمیشه حسی هم پیش بیاد چون میدونه داداش کوچیکترش از من خوشش میاد 😕 اخه این جه وضعی است دیگه!!!!! 

امید وارم که وقتی مرگ به سراغت میاد،( زنده پیدات کنه) 🙂💔

چه شرایط سختی

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

پرندگان قفسی ورژن۱۴۰۳

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰
اگر هم حتی ددستش‌ نداره نگو برام مهم نیست و دلش رو نشکن‌ چون اون هم ادمه‌ و دل بسته ،محترمانه ردش کن

عزیزم معلومه که محترمانه رد می کنم بچه که نیستم اینجا گفتم برام مهم نیست خوب چی کار کنم من برادرش و دوست داشتم!!!! خیلی محترمانه ردش می کنم

امید وارم که وقتی مرگ به سراغت میاد،( زنده پیدات کنه) 🙂💔