2752
2734

بچه ها تروخدا راهنمایی کنید اعصابم خورده

من قبلا یکیو دوست داشتم ولی اون یه دختر دیگه رو میخواست ، اون دختره ازدواج کرد بعدش متوجه شدم این آقا هنوز بهش فکر میکنه کلا بیخیالش شدم با شوهرم آشنا شدم و دو سال بعدشم ازدواج کردم

از اون ماجرا ها تقریبا ۶ سال میگذره و من گاهی پسره رو میبینمش الان ازدواج کرده بهش حسی ندارم ولی دیشب خوابشو دیدم خیلی دلم تنگ شد براش اصلا دست خودم نبود

الان از خودم بدم اومده😞😞😞

اون موقع ها همش فکر میکنم دوستم داره با رفتارش ولی بهم ثابت شد اینجوری نبوده 

الان میگم یعنی واقعا دوستم نداشته اصلا

هیچوقت یادت نره آدما از دور قشنگن

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫

نه نداشته

بعدشم متاهلی دیگه

دنبال زیر بغل مار نگرد

لطفا یه ❤صلوات❤ واسه سلامتی‌ تو دلیم بفرستید😘تودلیه نازم به دنیا اومد و دنیامون صورتی شد😍😍اسرا خانم دلبر مامان بابا خوش اومدی به زندگی❤امروز ۱۲ روزه که دارمت❤دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍💗💗💗امروز واکسن چهارماهگیتو زدم گل مامان.۱۴۰۲.۱۲.۵....عشق مامان الان که دارم اینو مینویسم تو بغلم خوابت برده.امروز  کنارت یه لحظه خوابم برد وقتی بیدارشدم دیدم پیشم نیستی. یهو نگاه کردم دیدم اووووو رفتی زیر جا کفشی و به مامان میخندی😅😘دورت بگردم من.امروز ۴۰۳.۱.۲۲ هست و اولین نوروزی بود ک کنارمی خیلی دوست دارم مامان❤😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگر دوست داشت یه حرکتی میزد 

مردا تو دوست داشتن خیلی پررو میشن 

الکی زندگیتو خراب نکن به خاطر یه ادمی که نمیدونی اصلا از نزدیک اخلاقاش بهت میخورده یا نه

مطمئن باش همسرت بهترین همراهی بوده که میتونستی داشته باشی 

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
اگر دوست داشت یه حرکتی میزد  مردا تو دوست داشتن خیلی پررو میشن  الکی زندگیتو خراب نکن به ...

دقیقا همینطوره همسرم عالیه واقعا خداروشکر میکنم همیشه به اون آقا نرسیدم