2752
2734

مثل خوره افتاده تو جونم ک اشتباه کردم رفتم پرستاری با این ک چقدر نذر و نیاز کردم قبول شم و تو ابرا بودم سراسری اوردم مثل چی پشیمون و دلزده شدم کاش بقیه سرشونو یجا کنن کاری ب کسی نداشته باشن تا نمیدونستن دارم میخونم روزی هزار دفعه کادر درمان کادر درمان میکردن حالا ک اوردم اخه و پیفه چیه و سخته و فلان چه غلطی کنم اخه بدم میاد برم همش میگم دیگه زندگی تعطیل بچه و خوشی تعطیل ی حس عذاب وجدان و سردرگمی شدید دارم 

کاربری دست دو نفر👧

پرستاری شغل مقدسی هست نجات بشر رو بخشیش رو انجام میده

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ببین شغلت ارزوی خیلیاس

پرستیژ کارت بالاتره با احترام به تمام معلما

درسته کارت خیلی سخته اما خب 

عسل نیستم زهرمار هستم«من خیلی زیاد تنهام و هیچ دوستی ندارم و این تنهایی خیلی آزار دهندست میشه با من دوست بشید؟ هر کسی که فکر میکنه میتونیم دوست باشیم بگه بهم لطفا.»

وا مگه دیونه ای حداقل درامدت ک بیشتره بعدشم مهاجرت برات راحت تره شنیدم پرستاری جذب بالاتری داره برا مهاجرت ..‌ حوصله داری سر و کله بزنی با ۳۰ ۴۰ تا بچه ک بعضیاشون ن خودشون ادب دارن ن خانواده هاشون ... بعدشم با چندرغاز حقوق معلمی .. 

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    

اسی یک نمونه از انسان‌هایی که برای حرف مردم زندگی میکنه.

اسی رها کن حرف مردم، فکر کن، ببین با کدام شادتری

برای تلاش خودت ارزش قائل شو

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
ربطش به معلمی چی بود 

ربط بیشتر این که میگن چرا نزدی معلمی هرروز و هرشب گوشم پر شده بخاطر این عذاب وجدان دارم میگم در اینده بچه هارو چیکار کنم تهشم راست میگن 

کاربری دست دو نفر👧

ببین عزیزم من منکر حرف مردم نمیشم...ءپس از این کلیشه بازیا که دهن مردم و نمیشه بسا و فلان، فاصله میگیرم.. 

ولی یجایی ترمز کن... ببین خودت از جیگاهت راضی هستی! حالت خوبه باهاش! اصلن اون چیزی هستی که همیشه آرزوش رو داشتی! 

برس به این کمال... اونموقس که واقعن در دهنه مردم بسته میشه

💛🌱🙃💚✨
البته دمدمی‌مزاجی خودتون ربطی به دیگران نداره معلمی هم اسون نیست، شما ۳۰ تا دانش‌آموز داشته باشید، ...

متاسفانه خیلی تاثیر پذیرم الان مثلا بهتر شدم ولی این عذاب وجدانو ب خاطر بچه دارم میگم بچه ها رو بعدا چیکار کنم من اونموقع فقط ب فکر پول و پرستیژش بودم 

کاربری دست دو نفر👧