2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ازطریق  تماس تلفنی میتونم اینکارو کنم؟

کی نوشته ، خودتون نوشتین ؟ از کجا میدونید دعا نوشتن ؟

بله اگه طرف بلد باشه راهنماییتون میکنه تلفنی

تو نی نی سایت اگه کسی حرف درستی هم بزنه همونایی که خودشون تو زندگی مشکل دارن بهش انتقاد میکنن که ازین حرفا نزن!!! در حالیکه اگه خودشون به همون حرف عمل میکردن قطعا وضع زندگیشون این نبود ... ای کاش گاهی از تجربیات دیگران استفاده میکردیم و احتمال میدادیم شاید خود ما داریم اشتباه میکنیم ، ان شاء الله همه ی نی نی سایتی ها خوشبخت باشن ، یه نکته : اگه یه آقایی تو سایت میاد لزوما به معنی این نیست که دنبال چیز خاصیه ، خب ممکنه خودش برا نی نی خودش سوال داره یا گاهی میتونه بقیه رو راهنمایی کنه .
ازطریق  تماس تلفنی میتونم اینکارو کنم؟

اره اگه طرف آدم مطمئنی باشه میشه 

من خودم تهرانم یکی لرستان بود تقریبا ۹ ماه پیش برام طلسم باطل کرد من خیالم راحته ازش چون چندساله میشناسمش توام به کسی بگو که ازش مطمئنی کارت رو انجام میده که الکی پول ندی باطلش نکنه

مثل نقطه ویرگولم ، خواستار به پایان محکوم به ادامه.
کی نوشته ، خودتون نوشتین ؟ از کجا میدونید دعا نوشتن ؟ بله اگه طرف بلد باشه راهنماییتون میکنه تلفنی

من یکی بهم گفت نامزدت دعا داره که انقد تو کاراش گره افتاده و پرخاشگر و لجباز و بی احساس شده

آقایون دعوت به دوستی ندن
من یکی بهم گفت نامزدت دعا داره که انقد تو کاراش گره افتاده و پرخاشگر و لجباز و بی احساس شده

ممکنه ، حالا میتونید برید بپرسید از کسی که با خدا باشه واقعا و بلد باشه

تو نی نی سایت اگه کسی حرف درستی هم بزنه همونایی که خودشون تو زندگی مشکل دارن بهش انتقاد میکنن که ازین حرفا نزن!!! در حالیکه اگه خودشون به همون حرف عمل میکردن قطعا وضع زندگیشون این نبود ... ای کاش گاهی از تجربیات دیگران استفاده میکردیم و احتمال میدادیم شاید خود ما داریم اشتباه میکنیم ، ان شاء الله همه ی نی نی سایتی ها خوشبخت باشن ، یه نکته : اگه یه آقایی تو سایت میاد لزوما به معنی این نیست که دنبال چیز خاصیه ، خب ممکنه خودش برا نی نی خودش سوال داره یا گاهی میتونه بقیه رو راهنمایی کنه .
ممکنه ، حالا میتونید برید بپرسید از کسی که با خدا باشه واقعا و بلد باشه

یکی هست ولی کلا جواب تلفن نمی‌ده همیشه مشغوله شانسی یهو ممکنه جواب بده نمی‌دونم گفتن چهارقل بخونم ولی دیگه خسته شدم

آقایون دعوت به دوستی ندن
وقتی باطل کرد تغییری دیدی؟

اره خیلی حالم خراب بود انگاری افسرده بود از همه دوری میکردم بی حال بودم سردرد داشتم فکر میکردم دیوونه شدم دیدم گفت طلسم داری باطلش کرد بعد وعده ای که بهم داد کامل خوب شدم

مثل نقطه ویرگولم ، خواستار به پایان محکوم به ادامه.
یکی هست ولی کلا جواب تلفن نمی‌ده همیشه مشغوله شانسی یهو ممکنه جواب بده نمی‌دونم گفتن چهارقل بخونم ول ...

کیه ؟ همدانه؟ 

همون چهار قل و انجام واجبات رو مداومت کنید