2752
2734

بچه ها نمیدونم این جمله چقدر درسته و یا شاید خیلی کلیشه ایه ولی خیلی ذهن مو مشغول کرده

من زندگی تقریبا آرومی داشتم ولی مدتیه حالِ دلم خوب نیست

خیلی فکر کردم گفتم یه مدته انگار خودم دارم سخت میگیرم و سختی میاد سمتم

تو اطرافیانم دارم میبینم اونایی که راحت گرفتن خیلی خوشن به قول ما مازندرانیا هر چی پیش هادی پیش شونه

ینی هرجور بگذرونی همونجوری هم پیش میره

موافق

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فعلا که برا من اینجوریه که زندگی داره از من لذت میبره... 

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
2731

خوشبختی به معنای مطلق وجود نداره 

همیشه یه جای کار میلنگه 

ولی خوب میگن دقت دقت میدهد 

هرچی سخت بگیری بیشتز بهت سخت میگذره 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲

بیخیال باش 

جوونی کن 

دیونگی کن  

یجوری باید بگذره عمرمون 

خودمون تصمیم میگیریم با ناراحتی و غصه بگذرونیم یا با 

حال خوب 

میگم حال خوب منظورم اوضاع مالی توپ 

همه چی عالی نیست 

ولی زندگی رو باید ساده گرفت 

رنج افریده شده تا قدر راحتیو بدونیم

در اصل حتی باید تو رنجمونم لذت ببریم 

از کوچیک ترین چیزای ممکن

همه ما واسه یه ماموریتی افریده شدیم بنظرم این جمله منطقی تره

خورشید برای ما میسوزد ... و ما به ماه سرد دلبستیم! :)
2706