2752
2734

رشتم فیزیکه ارائه داشتم همیشه از ساعت ۱۲از سرکار میومدم تا پنج عصر تو دانشگاه درستش میکردم ولی تو ارائه دادن خیلی ضعیف بودم  وگرنه تحقیقم خیلی خوب بود استاد کلی تعریف کرد استاد گفت چند میخای بهت بدم منم نمره پایین گفتم😔همه فهمیدن تنبلم حتی استاد به بچه ها گفت کیا میگن درست گفته هیچکس دستشو بالا نکرد با اینکه درست گفتم آخر سر با زور دست بالا کردن تو دانشگاه هیچکس باهام خوب نیست حتی رفیقم گوشیمو گرفت جای من به استاد پیام داد من پاکش کردم گفتم زشته التماس کردن این استادم یکم بداخلاقه اینقد گریه کردم چون کلی جون میکنم کار میکنم پول شهریه بدم دو تا از خودشیرینای کلاس خیلی پاچه خواری میکنم نمره کامل گرفتن خدا شانس به این بچه پولدارا داده 

مایکل جکسون ستاره منه ✨💜یه روزی منم سرمو بالا میگیرم/:بدون اینکه بترسم تو چشم همه نگاه میکنم):

ارزش داره اصن 🗿🗿🗿

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ارزش داره اصن 🗿🗿🗿

میدونی چقد سخته هیچکس باهات خوب نباشه کسی محلت نده نتونی از حقت دفاع کنی

مایکل جکسون ستاره منه ✨💜یه روزی منم سرمو بالا میگیرم/:بدون اینکه بترسم تو چشم همه نگاه میکنم):
2731
وااا😐😐😐

منی ک بخاطر کنکور تبدیل به ی ادم افسرده شدم ک همش کارم گریس

کاش درد منم کنکور قود

اره چون خودم اینجوری بودم هنوزم یکم هستم ول خودکشی زیاده 

بجاش برو پیش تراپیست رو خودت خیلی کار کن 

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
نرو دانشگاه برو یه شغل خوب پیدا کن آنلاین شاپ بزن اصلا😢

😭😭😭یعنی اینقد خنگم که اینو میگی

میدونمم ولی همچی ی راهی دارع این راهش نیس

قوی باش ک بتونی با مشکلاتتت کنار بیایی وگرنع همه مشکل دارن

لابد خیلی درون گرایی خیلی سخت با بقیه اوکی میشه

من برعکسم کل کلاس باهم اوکین چون خیلی برونگرا و اجتماعی ام

روزهایی که خیلی رگ اجتماعیم میزنه بیرون وارد کلاس میشم باهمه دست میزنم حرف میزنم شوخی میکنم کمکمشون میکنم

برای قبولیم تو کنکور دعا کنید مهربونا
اره چون خودم اینجوری بودم هنوزم یکم هستم ول خودکشی زیاده  بجاش برو پیش تراپیست رو خودت خیلی کا ...

از خودم خیلی بدم میاد مگه وبا دارم کسی باهام صمیمی نمیشه

خدایی 😑

منم امروز اعصابم سر نمره خورد شد ولی خودکشی اخه 😑

فکر کن استاد درس زبان عمومیییییی گفته بود باید خودتون درسا رو ارائه بدید

بعد متن رو خوندیم .. ترجمه کردیم .. انگلیسی به انگلیسی کلماتش رو گفتیم .. تمریناتش رو جواب دادیم .. سوال طرح کردیم

بعد عقده ای میگه نمرش از دو محاسبه میشه 

یعنی کثافط شاید همون دو هم نده

ولی بارم میگم به درک

کاربریم جدید نیست یک عدد ترکیده ام         هیچ وقت نفهمبدم تو این سایت چرا شخصیت و اخلاق یه شهر، اسم یا ماه تولد رو یکی میدونن 😐                                                     من قابلیت اینو دارم تا اخر دنیا بحث کنم .. اگه کنار میکشم واسه اینه که کاربریمو دوست دارم 😏      تو هر کامنتی که میزارم یه (به نظر من) اضافه کنید