2752
2734

خب عزیزم اول بگو سنت و اینکه برا چه مقطعی میخوای شروع کنی 

عسل نیستم زهرمار هستم«من خیلی زیاد تنهام و هیچ دوستی ندارم و این تنهایی خیلی آزار دهندست میشه با من دوست بشید؟ هر کسی که فکر میکنه میتونیم دوست باشیم بگه بهم لطفا.»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

برنامه کست باکس رو نصب کن

سرچ بزن جافکری

پادکست انگیزه رو با سرچ توی کانالش پیدا کن و گوش بده

اگه خوشت اومد میتونی قسمتهای بعدیشم گوش بدی.. پادکست خیلی حال ادمو خوب میکنه و واقعا مؤثره 

میخوام برای کنکور بخونم

به هدفت فک کن عکس دانشگاه و رشته ای که میخوای چاپ کن برنامه ریزی کن که بدونی قراره چیکار کنی ولی اینو بدون چیزی به اسم انگیزه و منتظر موندن براش وجود نداره تو اگه هرروز درس خوندن وظیفه خودت بدونی برای رسیدن به هدفت حالت چه خوب باشه چه بد باشه میخونی مث یه کارمند که مجبور و موظفه هر روز کارشو انجام بده 

عسل نیستم زهرمار هستم«من خیلی زیاد تنهام و هیچ دوستی ندارم و این تنهایی خیلی آزار دهندست میشه با من دوست بشید؟ هر کسی که فکر میکنه میتونیم دوست باشیم بگه بهم لطفا.»

هدفتو قاب کن بزن جلو چشات🦋🌱

یچیزی ام بگم و برم❤️..... یادت باشه این 24 ساعت‌هایی که تو میخای صرف درس خوندن کنی.. میتونه خیلی 24 ساعتای دیگه واسه خیلیا بسازه... تو هر رشته ای فرق نداره.. پزشک شی.. معلم شی.. مهندس یا وکیل شی... مهم اینه که بدونی روزی که مفید واقع شدی ینی خودِ خودِ زندگی🌱🦋

💛🌱🙃💚✨

راستی از شب قبل برنامه ریزی کن برا فرداش و صبح دیگه 8 یا 9 شروع کن و نذار دیرتر شه.. اینطوری ذهنت مرتب میشه و میدونی باید چیکار کنی استرس کمتری داری درنتیجه حال و حوصله بیشتر.. تفریح های مفید هم حتما بین درس خوندن داشته باش 

صبح قبل درس خوندن اول ی 10 دیقه حرکات کششی انجام بده.. ب هیچ وجه صبح اولین کارت چک کردن گوشی نباشه استفاده از گوشی رو محدود کن و برا خودت قانون بذار مثلا: من از الان ک بیدار شدم تا ساعت 6 عصر باید فلان درسو فلان درسو بخونم و اگه خوندم این اجازه رو دارم که نیم ساعت از گوشی استفاده کنم

سر نیم ساعت سریع بذارش کنار و هی نگو ی دیقه دیگه و.. 

اینطوری عادت میکنی قانونمند باشی و زندگیت خیلی بهتر میشه.. 

برای خودت جایزه هم درنظر بگیر مثلا اینکه اگه سه چهار روز کاملا ب برنامه پایبند بودی ی فیلم سینمایی ک دوست داری ببین.. 

سعی کن گهگاهی پیاده روی هم بری و بیرون بری هوا بخوری.. مدیتیشن کن قبل خواب تا با ذهن اروم بخوابی و کیفیت خوابت بالاتر بره.. 

و همچنین هروقت خواستی تنبلی کنی ب خودت یادآوری کن ک الان خیلیا دارن تلاش میکنن و تو باید ادامه بدیو جلو بزنی.. 

امیدارم توصیه ها مفید باشن برات عزیزم