2733
2734

منم سرکلاژ کردم هفته 15 الانم استداحت نسبی ام دکترم زیاد موافق استراحت مطلق نیست میگه هم افسردگی میاره و هم خونرسانی به بچه اونجوری که باید باشه خوب نیست مواد غذایی کمتر بهش میرسه 

واسه همین تو خونه گاهی پا میشم و یکم کار میکنم ولی گفته 20 دقبقه بیشتر سرپا نباشم 

شکرت خدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم سرکلاژ کردم هفته 15 الانم استداحت نسبی ام دکترم زیاد موافق استراحت مطلق نیست میگه هم افسردگی میا ...

اره بخدا منم این چند روز افسرده شدم من اگه نرم اشپزخونه خل میشم یه پسر شیطونم دارم کارا افتاده رو دوش همسرم والا موندم چیکار کنم

2740
اما طول سرویکست چند بودا که سرکلاژ گردی؟ الان دردی چیزی نداری؟

من 21 بودم با سونو واژینال ولی الان که سونو آنومالی رفتم شکمی گفت 31 که فک کنم خطای سونو شکمی باشه حداقل فک کنم کمتر نشده 

شکرت خدا

منم رفتم سونو طول سرویکس گفت یهو شد ۲۵ . قبلش ۳۸ بود تو غربالگری. خلاصه اورژانسی سرکلاژ کردم . بعد از سرکلاژ سونو کردم، گفت طول سرویکس ۳۶ هست !!! سردرگم شدم. یه ماما به من گفت سرکلاژ طول سرویکس رو زیاد نمیکنه احتمالا یکیش اشتباه بوده

چقد شرایطتون سخته خانوما بمیرم امیدوارم همتون زود مشکلتون حل شه بتونید رو پا بشید (ببخشید استراحت مطلق نیستم ولی مشکلات ماه های بالاترو میخونم واقعا شماها خیلی کارتون سختتره)

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی

منم یه استراحتی هستم🙋🙋🙋🙋

واقعا سخته 

منم سرکلاژ کردم 

جدیدا من هر از گاهی مجبورم بلند بشم بعدشم عذاب وجدان میگیرم😣😣😣😣

ولی فقط برای آز و دکتر و سونو از خونه بیرون میرم.

تا اونجایی که میتونید آب بخورید 

چون ماها بیشتر در معرض ورم کردن هستیم