2733
2734

اسپری سالبوتامول

اِنّي ما خَلَقْتُ سَمآءً مَبْنِيَّةً، وَلا اَرْضاً مَدْحِيَّةً، وَلا قَمَراً مُنيراً، وَلا شَمْساً مُضِيئَةً، وَلا فَلَكاً يَدُورُ، وَلا بَحْراً يَجْري، وَلا فُلْكاً يَسْري، اِلاّ في مَحَبَّةِ هؤُلاءِ الْخَمْسَةِ الَّذينَ هُمْ تَحْتَ الْكِسآءِ

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
یه ماه بیشتره باورت میشه !! مرسی میخرمش

با دمیار بزرگسالان بخر راحت باشی

اِنّي ما خَلَقْتُ سَمآءً مَبْنِيَّةً، وَلا اَرْضاً مَدْحِيَّةً، وَلا قَمَراً مُنيراً، وَلا شَمْساً مُضِيئَةً، وَلا فَلَكاً يَدُورُ، وَلا بَحْراً يَجْري، وَلا فُلْكاً يَسْري، اِلاّ في مَحَبَّةِ هؤُلاءِ الْخَمْسَةِ الَّذينَ هُمْ تَحْتَ الْكِسآءِ

با دکتر هم مشورت کن خیالت راحت باشه 

دمیار چیه عزیزم از داروخانه؟

آره یه وسیله کمکیه بتونی راحت از اسپری استفاده کنی

عناب و سیب یا به با دو لیوان آب و کمی چوب دارچین بگذار بجوشه نیم ساعت،بعد چوب دارچین را در بیار،و بقیه را با گوشتکوب برقی میکس کن و با یک قاشق عسل بخور.من خودم سرما خوردم یکبار درست کردم خداروشکر خوب شدم.البته جوشانده بابونه و پونه کوهی و آویشن هم کنارش میخوردم

کاربری سال96هستم❤️ممنون میشم دوستان لطفا منو دعا کنید.❤️