2752
2734
عنوان

یادم نمیاد توی خاب ج.نب شدم یا نه

234 بازدید | 24 پست

اصلا یجوری بودم 

نمیدونم توی خواب ب جنابت رسیدم یا ن  ک برم غسل بدم 

حامله هم هستم 

اصلا یادم نمیاد ک جنوب شدم نشدم حتی درست حسابی یادم نمیاد خاب بد دیدم یانه نمیدونم والا 😐

جمله بندیات چرا اینطوریه 😐

جنوب

شمال

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا ی غسل کن از شک در بیای

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
2731

برای رفع شک برو یک دوش بگیر غسل کن 

و اینکه در عجبم شمایی که هنوز نمیدونید جنوب در چه جنسیتی صورت میگیره چطور با این اطلاعات ضعیف باردار شدین

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
برای رفع شک برو یک دوش بگیر غسل کن  و اینکه در عجبم شمایی که هنوز نمیدونید جنوب در چه جنسیتی ص ...

چ ربطی داره ب اطلاعات؟

مگ شما عقل کل جامعه ای و بچه دار شدی؟

شعور جواب دادن سوال کسیو ندارید بی زحمت جواب ندید 

و بعدش تشر بزنید رد شیداز کنارش لازم نیست ی زن باردارو الکی حرص بدین چون ی روزی جواب همین متلک انداختناتونو میگیرین

من فقط خاستم ببینم ک یادم نیست نیازی هست برم غسل بدم یا نه 

پاچه ادمو میگیرین چرا؟

چ ربطی داره ب اطلاعات؟ مگ شما عقل کل جامعه ای و بچه دار شدی؟ شعور جواب دادن سوال کسیو ندارید بی زح ...

متأسفانه شما خالی از شعور و ادب و سواد هستین 

به حال خودتون رهاتون میکنم 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
برای رفع شک برو یک دوش بگیر غسل کن  و اینکه در عجبم شمایی که هنوز نمیدونید جنوب در چه جنسیتی ص ...

الان شما جدی میگی برای خانما اتفاق نمیوفته؟

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو مثل هوای خوبه بعدِ بارونی😍