2733
2734

نصفش مونده حوصله ندارم 

عجیب نیست؟😂آدم انقد تنبل چندروزه می‌خوام گز درست کنم حال ندارم اینم از شامم🤣

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍

چی هست؟

همسرم همه دنیامه 🥰 دلیل حال خوب منه ... بعد کلی سختی بهم رسیدیم و خیلی قدرشو میدونم خیلی برای زندگیمون تلاش می‌کنه ، خودمم دبیرستانی ام و درس میخونم هدفم اینه که دبیر شم آخه همسرنازنینم خیلی دبیر شدن منو دوست داره🤗 عقدیم و به زودی میریم خونه خودمون ، میرم خونه رویاهام که یه خونه نقلی باصفاعه با یه بالکن پر از گل 😍 خیلیم زود می‌خوام مامان شدن رو تجربه کنم اگه دختر باشه بهش آزاد بودن و انسانیت رو یاد میدم اگه پسر باشه مثل باباش باید وفادار و مرد باشه🤩 تو زیباترین داشتنی منی ، باعث حال خوب دلمی ، هرچی هم بهش تهش باز انتخابمی A❤️Z

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

هیچی میخوام برم ظرفا رو بشورم برم ادامه کتابم رو بخونم 

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...

شام خوردم 

دراز کشیدم دارم به امور نی نی سایت رسیدگی میکنم 😎

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀

شام خوردیم وشوهرم داره میبره زیر سفره ای رو بتکونه منم راه حل ارائه میدم به دوستانمون😅

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰
شام  مرغ و آلبالو پختم دراز کشیدم باردارم از گشنگی دارم می میرم منتظرم شوهرم بیاد

یکم بخور 

یکمم با شوهرت بخور 

البته من باردار بودم قشنگ یه ظرف پر میخوردم 

یه سری هم با شوهرم 

توی بارداری از ۴۵ کیلو شدم ۶۷ موقع زایمان 

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...

شام پختم 

شوهرم گفت دوستم امشب میاد 

هنوزم نیومدن 

منم خوابم گرفته 

تا بیان چایی و تخمه و شام و میوه اوووووو

نصف شب میشه 

غصه فردا رو دارم چطوری صبح زود بیدار بشم دو تا بچه ها رو راهی مدرسه کنم 

چی هست؟

مرغ مثلاً یوخاری🫢

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍
چی هست 

مرغ سوخاری🫢

2706