2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من خوردم عوارض نداشت ک هیچ پریودامم مرتب کرد😂😂💀💀💀

زندگی یعني داشتنِ تُــو براي یک عمر❤A                             ‏در دنیای امروز اگر تعداد آنها که به دنبال خوشبختی خودشان هستند، از تعداد آنها که به دنبال بدبختی دیگران هستند کمی بیشتر بود، در عرض چند سال بهشت را به کف می‌آوردیم!                       دوست عزیز اگه به هر دلیلی با نظرم مخالفی ریپلای نکن بمولا حوصله بحث کردن و قانع کردن ندارم نظر من فقط و فقط درباره استارتر هست تا زمانی که به عقایدم احترام بزاری ازم احترام میبینی❤️      
من خوردم عوارض نداشت ک هیچ پریودامم مرتب کرد😂😂💀💀💀

خوش بحالت من تو این ماه دوبار خونریزی داشتم شکمم ورم کرده بخاطر قرص دکترا گفتن باید صبر کنی حالاحالاها عوارضش نمیره🤦‍♀️

[QUOTE=339083751]احتمالا بخاطر اینکه دوز بالا خوردی هورمونات بالا 

این ماه دوبار خون‌ریزی داشتم ۵روز بعد از خوردن قرصم خونریزی شدید گرفته بودم ۳روزه بود الان با این خون‌ریزیا بارداري منتفیه دیگه خیلی میترسم🥲

من خوردم هر ده روزی یه دوره ۷ روزه پریود میشدم😞

مثل من منم یه بار ۲ اردیبهشت خونریزی گرفتم ۴،۵روزه بود یه بارم ۱۲ اردیبهشت خونریزی گرفتم ک ۶،۷ روزه بود شکمم از چه وقته ورم کرده دکترا گفتن قرص زیاد خوردی بخاطر اونه🥲🤦‍♀️

خوش بحالت من تو این ماه دوبار خونریزی داشتم شکمم ورم کرده بخاطر قرص دکترا گفتن باید صبر کنی حالاحالا ...

چقد خوردی؟ 

زمانبره تا اثرش بره

زندگی یعني داشتنِ تُــو براي یک عمر❤A                             ‏در دنیای امروز اگر تعداد آنها که به دنبال خوشبختی خودشان هستند، از تعداد آنها که به دنبال بدبختی دیگران هستند کمی بیشتر بود، در عرض چند سال بهشت را به کف می‌آوردیم!                       دوست عزیز اگه به هر دلیلی با نظرم مخالفی ریپلای نکن بمولا حوصله بحث کردن و قانع کردن ندارم نظر من فقط و فقط درباره استارتر هست تا زمانی که به عقایدم احترام بزاری ازم احترام میبینی❤️      
مثل من منم یه بار ۲ اردیبهشت خونریزی گرفتم ۴،۵روزه بود یه بارم ۱۲ اردیبهشت خونریزی گرفتم ک ۶،۷ روزه ...

نخور خیلی عوارض داره 

حالا که امضای منو خواندی برام یه صلوات بفرست مهربون😊