2752
2734

کلا 60 تومنه اولش گفت تخفیف بده گفتم تو چقدر میخوای بریزی گفت 40 شماره کارت فرستادم گفت این دفعه رو رایگان بگیر دفعه بعد پول میریزم😏

دلم از انرژی و وقتی که گذاشتم گرفت.

باز کاربرها بگن تو شیادی😔

آخه 60 تومن چیه خدایی 

طرف الان زیر 200 کار نمیکنه 

تازه من چون روان شناسی خوندم کلی راهکار روان هم میدم.

عزیزم تفسیر شمع چه چیزی رو نشون میده ؟

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
هر نیتی که داشته باشید. دلم خیلی گرفته نمیتونی تصور کنی.

خودت رو ناراحت نکن عزیزم ❤

میشه بی زحمت آیدی ات رو بدی 

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌