2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خوب بوده فضاش

من یه ارشد و لیسانس از دانشگاه اصفهان دارم، و حالا دارم نحف اباد درس میخونم، مقایسه که میکنم میبینم جو این دانشگاه را بهتر از دانشگاه اصفهان دوست دارم

من یه ارشد و لیسانس از دانشگاه اصفهان دارم، و حالا دارم نحف اباد درس میخونم، مقایسه که میکنم میبینم ...

چقدر عالی 

دولتی اصفهان بودید؟ از چه نظر ؟

راستش یه سوال دارم دانشگاه تماس میگیرم کسی جواب نمیده ...میخاستم ببینم روان شناسی در مقطع ارشد چه گرایش های داره توی دانشگاه نجف آباد

شما نمیتونی از کسی بپرسی بی زحمت

چقدر عالی  دولتی اصفهان بودید؟ از چه نظر ؟ راستش یه سوال دارم دانشگاه تماس میگیرم کسی ج ...

امروز پرسیدم براتون

در مقطع ارشد عمومی و بالینی

در مقطع دکترا عمومی و سلامت داره

بله دولتی اصفهان ارشد ژنتیک دارم و چون هم لیسانس و هم ارشد را دولتی خونده بودم برای مجدد لیسانس دولتی را با پرداخت هزینه باید میخوندم که من ترجیح دادم برم ازاد

امروز پرسیدم براتون در مقطع ارشد عمومی و بالینی در مقطع دکترا عمومی و سلامت داره بله دولتی اصفهان ...

ممنونم عزیزم اسباب زحمت شد از کی پرسیدید؟

چقدر سرعت عمل بالایی داشتی ممنون 

چجوری دانشگاهی هست راضی هستید شما 

راستی اگر جسارت نباشه کدوم شهر هستی میشینید

ممنونم عزیزم اسباب زحمت شد از کی پرسیدید؟ چقدر سرعت عمل بالایی داشتی ممنون  چجوری دا ...

خواهش میکنم عزیزم

اخه امروز از شانس شما روانشناسی عمومی داشتیم، از استادم پرسیدم.

من اصفهان زندگی میکنم.

در کل تا حالا نسبت به دانشگاه اصفهان راضیم، هم از اساتیدش هم جوش. 

فقط یه فرقی که داره دانشگاه اصفهان سلف داشت و هزینه کپی و ... خیلی پایینتر بود. از لحاظ اردو ... هم دانشگاه اصفهان اوکی بود.

خواهش میکنم عزیزم اخه امروز از شانس شما روانشناسی عمومی داشتیم، از استادم پرسیدم. من اصفهان زندگی ...

ممنونم مهربون میشه درخواست دوستیمو قبول کنی 

اطلاع نداری که قبولی ارشد روانشناسی توی این دانشگاه سخته یا نه؟؟؟

2706