2752
2734
عنوان

خالهام میخوان برای داییم زن ببرن😭

337 بازدید | 17 پست

زن دایی نازنیم کمتر از ۳ ماهه فوت شده..

مامانم و خاله و دایی هام میخوان برای دایی زن ببرن..داییم ۶۰ خوردی سالشه‌‌....

خیلی زود نیست؟؟ نمیزارن خاک زنداییم خشک بشه‌‌

داییم هی گریه میکنه میگ هیچکی زنم نمیشه..

من ب مادرم گفتم ک زوده..ولی خب نمیتونم زیاد دخالت کنم

در حال پیمایش مسیر آگاهی و شهود ام✨در مورد چاکرا درمانی ، مدیتیشن، خودشناسی سوال داری ازم بپرس گلم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خیلی زوده ، دلم گرفت براش🥲 بچه هم دارن؟

ولی دخالت نکن ،ولش کن ، بخای واقع بین باشی زندگی خودشه ،داییت خودش میخاد ک اونا میخان براش زن بگیرن

الهی که سالم باشی و برسی به آنچه که میخواهی🤍

بیاید تاپیک اخرم توروخدااااا 

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤

ببخشین اما خندم گرفت  تصورم اینجوری شد 

که داییت داره گریه میکنه بهونه گیری میکنه چون پیره کسی زنش نمیشه 

خدا رحمت کنه زنداییتو اما به مامانت بگو کار یاد بابات نده 🫠

خیلی زود خسته میشم 🚶‍♀️😐
خب دبگه چاره ای نیست منم زندایی مامانم فوت شد بعد ی مدت زنش دادن

اینقدر زوددد؟

در حال پیمایش مسیر آگاهی و شهود ام✨در مورد چاکرا درمانی ، مدیتیشن، خودشناسی سوال داری ازم بپرس گلم 

داییت اگ‌واقعا نخواد هیشکی راضیش نمیکنه

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤