2733
2734

یه همکلاسی دارم بعد توی کتاب مون عکس یه موش کور بود اشاره میکنه اونو به من میگه اینو ببین شبیه فلان دخترس😐 خیلی جدی...واقعا آدم اصلا فکر نمیکنه همچین آدمایی وجود داشته باشن.

اصلا تو چی تو خودت دیدی که راجب قیافه یه نفر بگی خوشگل یا زشت چه برسی بخوای به حیوونا نسبتش هم بدی

نمونش هم تاپیک اون خانم که نمیدونم چی در خودش دید که به خودش اجازه داد راجب اندام مردم نظر بده

زندگی از مرگ تنومند تر است، چون زندگی شکم خود را با مرگ سیر می کند؛

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چرا اونو می گید، تاپیک پر بازدید که به خانواده استارتر توهین کرده خونم رو ب جوش آورده!!!!

بعد جالبه راحت اومدن تاپیک زدن ، من بودم بیچاره اش میکردم

خلوت گزیده را به تماشا چه حاجت است...🐋💙
بگو ک همینارو تو روی خودشم گفتی وگرنه😤😤

وسط کلاس بود اینم خیلی غربت و بی آبرو من فقط یه نگاه چندش بار تاسف آور کردم دیگه نخندید

هعیییی.  این خوبه ‌‌منو ابجیم همیشه میگیم  میخندیم تو مدرسه بعد یکی از بچه برگشت گفت فلان ...

به همه چیز آدم کار دارن

این عادت زشتو خیلیامون داریم نمیدونیم چه دلها ک نشکستیم 

حالا مثلا ما بچه بودیم عکسای تو کتابارو با دوستامون به هم نسبت می‌دادیم میخندیدیم هیچ کسم ناراحت نمیشد شوخی بود ولی دیگه اینجوری....

برادرشوهر من خیلی مهربون و بی آزاره . واقعا مثل بچه های مظلومه. بنده خدا کند حرف میزنه . مادرشوهرم وقتی این پسرش نیست توی جمع همیشه اداشو درمیاره انقد از این حرکتش بدم میاد . آخه اسم خودشو گزاشته ماااادددرررر. فکر میکنه همه بهش میگن افرین چه هنرمندی قشنگ اداشو درمیاری.  آدم ادای بچشو درمیاره؟ همیشه همین جوریه باهاش

حالا مثلا ما بچه بودیم عکسای تو کتابارو با دوستامون به هم نسبت می‌دادیم میخندیدیم هیچ کسم ناراحت نمی ...

یی مدت پیش فضای سبز نشسته بودیم یه اقای جوون ک معلولیت داشت رد شد راه میرفت ها یکم رو سر انگشتاش راه میرف مردم ایقد خندیدن پسره نمیدونست کجا فرار کنه حس میکردم قلبم مچاله شده 

بلا نسبتتون ایقد احمق و جاهلیم ک نمیدونیم اون خدایی ک اون ادمو اینجور افریده براش کاری نداره مارو هم مبتلا کنه

برادرشوهر من خیلی مهربون و بی آزاره . واقعا مثل بچه های مظلومه. بنده خدا کند حرف میزنه . مادرشوهرم و ...

بنده خدا ،مادرش لیاقت داشتن بچه ای به این خوبی رو نداره

2706