2733
2734

دنیا مال آدم پولداراس همه چی مال اوناس خونه ی خوب تفریح خوب لباس خوب غذای خوب سفرای خوب وسایل زندگی خوب همه چی حسرتش مال ما بدبخت بیچاره هاس تا ابد باید با حسرت نداشته هات زندگی کنی هیچ فرجیم نیس همینه که هس گاهی فک میکنم ما خلق شدیم فقط برای عذاب کشیدن و دو دوتا چهارتا کردن که دو دوتامون هیچ وقت ۴ تا نشد

اونا انقد خوشن که وقت گناه و غیبت کردنو فلان ندارن هردوجهان برااوناس

خدایا منو عشقمو هیچوقت ازهم جدانکن مرگمون باهم باشه گناهامون نصف بشن و همینطور ثوابهامون همچیزمون باهم باشه من دنیارو یا حتی بهشتو بدون عشقم نمیخام بزرگترین آرزوی منو شوهرم اینه لطفا ماهمیشه کنارهم باشیم هرکس امضامو خوند بگه آمین ویه صلوات بفرسته ممنون 
😂😂فکنم خدا خواسته جهانش تکمیل بشه احتیاج ب بدبخت بیچاره داشته اومده دست گذاشته رو ماها😅

بخدا همچی شده حسرت و تلاش پوچ

خدایا منو عشقمو هیچوقت ازهم جدانکن مرگمون باهم باشه گناهامون نصف بشن و همینطور ثوابهامون همچیزمون باهم باشه من دنیارو یا حتی بهشتو بدون عشقم نمیخام بزرگترین آرزوی منو شوهرم اینه لطفا ماهمیشه کنارهم باشیم هرکس امضامو خوند بگه آمین ویه صلوات بفرسته ممنون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اصلا هم اینجوری نیست عزیزم  دنیا برای کسیه که حس و حالش همیشه خوب باشه و این حال خوب با خیلی ...

من۹سالگی بم تجاوز شد ۱۱سالگی شوهرم دادن اون سن کم انقد زجر کشیدم ۱۳سالگی جداشدم باز۱۴سالگی شوهرم دادن و۱۹سالگی با به بچه جداشدم و کای زجر دیگ کشیدم هنوزم دارم زجر میکشم بااینکه مجدد ازدواج کردم از ذهنم پاک نمیشه هیچی

من۹سالگی بم تجاوز شد ۱۱سالگی شوهرم دادن اون سن کم انقد زجر کشیدم ۱۳سالگی جداشدم باز۱۴سالگی شوهرم داد ...

عزیزدلم خیلی ناراحت شدم برات اماااا 

تو خودت میتونی شرایطتو تغییر بدی 

بشین خودت زندگیتو بساز نگو نمیشه نمیتونم 

اصلا به اتفاقای تلخ زندگیت سعی کن فکر نکنی

داشته هاتو ببین حتی اگه تنها داشته ی زندگیت 

گوشی دستته یا سلامتیت یا چشمات یا دستات یا 

قلبی که داره برای زنده بودنت میتپه یا تک تک اعضای بدنت

بخاطرشون از خدا تشکر کن از ته قلب 

و فقط سعی کن به داشته هات توجه کنی کم کم

بعد مدتی میبینی خدا بیشتر و بیشتر بهت میده 

عزیزم غر زدن 

نق زدن 

توجه به نداشته ها فقط و 

فقط وضع رو بدتر میکنه  

سعی کن پاکسازی کنی از طریق استغفار 

استغفار پاک میکنه و شکر گزاری باعث حال خوب و 

افزایش نعمت میشه 

میتونی از طریق این چهارتا جمله هم پاکسازی کنی اما

استغفار بهتره 

خدایا دوستت دارم 

متاسفم 

منو ببخش 

متشکرم 

تا میتونی از ته قلبت این چهارتا عبارتو تکرار کن

یا استغفار کن یا استغفار هفتاد بندی حضرت علی رو

از برنامه بازار دانلود کن قبل خواب با توجه بخون و معنیشو هم بخون  بشدت باعث افزایش نعمتها میشه 

ان شالله زندگیت متحول میشه عزیزدلم کافیه خودت

همت کنی و بخوای