2752
2734
عنوان

یک عدد خواهرشوهر خوب هستم 😎😎😎😎

207 بازدید | 17 پست

زن داداشای عزیزم هرکجا نشستن از من تعریف کردن 😍 قربونشون برررررم بس که خودشون گل هستن 

وقتی می بینم با عشق به شوهراشون نگاه میکنن اصلا قند تو دلم آب میشه از بس که خانومن داداشامون همه کار براشون میکنن تو این ۱۴ سالی که عروسمون هستن جز خوبی ازشون ندیدم 🥰🥰🥰

دستت فقط توی جیب خودت باشه 

خدا حفظت کنه براشون 

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهر شوهر سلیطه و بی شرف منم کاری کرد زندگیمو بهم زد

خدا ازش نگذره

عنر دارم نفرینش میکنم

خدا دست میزنه به طلا خاکسترش کنه

مردانى متفاوت اند كه عاشق زنى متفاوت باشند! و زن متفاوت در جوامع شرقى؛ قدرتمند، پيروز و خود راى است!!!
2731

خدا‌حفظشون کنه 

عااالیه

آدمای خوب هم همیشه هست منقرض نشدن

من چهار تا خارشوهردارم با مادرشوهرم خیلی دوسشون دارم اونام مارو خیلی دوس دارن تو این چند سال یه بار دل همو نشکوندیم 

گیریم که من هنوزاخترنشدم یکسال دگرگذشت ومادرنشدم افسوس وصدافسوس که ناکام هستم در غافله عمر توانگر نشدم ؛ آنکس که مرا به طعنه نازا خوانده ؛ بهتر که چو وِی ظالم و کافر نشدم》 ♡آخر تو چه دانی که خدای من کیست ♡ خدایا به همه منتظران بخصوص منتظران نی نی سایت هم نظر کن .خسته ایم از صبر زیادی که داشتیم تنهادلخوشیم همسرمه ❤
آهم میگیرتش مگه نه؟ زمین میگن گرده جواب پس میده درسته؟

عزیزم شک نکن کارما جوابشو میده دیدم زیادم‌دیدم یه جوری باد خبرشو برات بیاره کیف کنی 

دستت فقط توی جیب خودت باشه