2752
2734

ببینید واقعا ت این ۴ سال زندگی مشترکمون یبارنگفته بیاببرمت بیرون پارکی باعی تفریحی جایی ب خودمم اجازه بیرون رفتن تنهایی نمیده بعد هزاربارهم ازش خواستم بریم پارک میگه مگه بچه ای مسخره میکنه میگم بریم جاهای دیگه جمعه قبول نمیکنه خیییییلی کم باهم وقت گذروندیم همیشه هم خونه تنهام چن ما چنماه بیرون نمیرم حالا چن وقته میخوام برم دارویی چیزی بگیرم ازداروخانه خواهرزادش ک یک ونیم سالشه میگه ب مادش ک خواهرشوهرم میشه میگه شمام بیاین دوری بزنیم ب خواهرزادش خیییییییلز میرسه تو۵ ساعت ک بیان خونه مادرشوهرم طبقه پاییبن روکول وشون شوهرم اصا رسمن ماروازهم جداکرده واقعا میشینیم پیش هم این  دختره باید باشع ادیت کنه همش تقصیرشوهرم بدجوربخودش عادتش داده جدیدا دیروز بردش بیرون بد برگشو باز دوباره رفتیم داروبگیریم اینم بردیم بامادرش برگشتیم شبم میگف فرداببرمت پارک ببرمت باغ اینچیزارواصلا توخوابم نمیبینم ب من بگه من خودم میگم میگه نه کجارریم ولی بخوارزادش میرسه میگه گناه داره ببرمش بیرون بنظرتون چیکارکنم بگم چرا اینکاراروبرامن نمیکنی بشوهرم بگم یانه 

دلتنگ چهره ای هستم ک نمیدانم خاک باآن چه کرده💔

نه خیلی بده که بگی چرا واسه من نمیکنی . خودتو با یه بچه هم تراز نکن . ولی ایراد از اون بچه هم نیست کار از شوهرت خرابه از پدرش یا بزرگتری حرف شنوی نداره بری یکم گله کنی نصیحتش کنن؟

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
نه خیلی بده که بگی چرا واسه من نمیکنی . خودتو با یه بچه هم تراز نکن . ولی ایراد از اون بچه هم نیست ک ...

چی بگم مثلا 

اگه به خانواده شوهرم بگم فک نمیکنن حسودی میکنم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چی بگم مثلا  اگه به خانواده شوهرم بگم فک نمیکنن حسودی میکنم؟

نگو اگ فک کنن حسادت میکنی وضعت بدتر میشه و شوهرتم بیشتر اذیت میکنه...

چیزی ب ذهنم نمیرسه جز اینکع باهاش سرسنگین باشی یا ی اگ منطقی نیس ی دعوایی راه بندازی ک اگ نمیبری منو بیرون خودم از این ب بعد تنها میرم...

2731
چی بگم مثلا  اگه به خانواده شوهرم بگم فک نمیکنن حسودی میکنم؟

نیاز به یه بزرگتر عاقل داری که درک کنه شرایطو اگر هست اول خصوصی به اون بگو 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
نگو اگ فک کنن حسادت میکنی وضعت بدتر میشه و شوهرتم بیشتر اذیت میکنه... چیزی ب ذهنم نمیرسه جز اینکع ب ...

ادم سلیطه ای بازور دعوای بزرگ راه میندازه