2733
2734

سه بار سقط آنجام دادم درد کشیدم خیلی الانم میترسم سقط شه به همه چی حساس شدم بنظرتون مشاوره برم یانه ؟بعدش درد زایمان اون آمپول از کمر استرس دارم بیمارستان خصوصی بدون درده؟

ترس نداره که دختر، توکلت بخدا باشه.

سلام حضرت زندگی ، امام زمانم  وقتی در پناه توام ، نمی ترسم . وقتی به یاد توام ، دلتنگ نمی شوم . وقتی نام تو را می برم ، بی شکیب نمی گردم ...تو تمام آرامش منی ، آفتاب منی ، بهار و گل و نسیم و بوستان منی ، تو ملجا و جان پناه منی .. اصلا ... معنای زنده بودنِ من با تو بودن است ..شکر خدا که تو را دارم ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

استرس خیلی مضره برا حاملگی، من زایمان اولم طبیعی بود و واقعا چیزی نبود یعنی قابل تحمل بود همه گفتن نمیتونی نمیتونی به همشون گفتم توکلم به خداست توام فقط توکلت ب خدا باشه اون بیشتر هواتو داره باور کن

سزارین می خوای بکنی که میگی آمپول کمر ؟  چند هفته ای؟

تکتر تشخیص نداده ولی خودم سزارین انتخاب میکنم خصوصی به شوهرم گفتم گف باشع بیمارستانی میبرمت که درد نداشته باشه

چهار

هفته چهارم؟

بهش فکر نکن توروخدا از الان فکر کنی اذیت میشی لذت ببر از بارداریت هر روز سوره حجرات برا سلامتی و سوره محمد برا اخلاق اش بخون صدقه بده و از لحظه لحظه اش لذت ببر.

من دوتا سزارین داشتم الآنم سومی باردارم اگه نگران بی حسی سزارینی اصلا سوزن بی حسی اصلاااا قابل احساس نیست اصلااااااااا 

دردش مثل پریوده ؟دل درد شدید ؟

طبیعی؟

طبیعی اگه هفته های اخر پیاده ردی کنی از پله ها بالا بری و موقع زایمان بدون استرس و اروم بلشی و زور بزنی سریع زایمان میکنی.

سزارین هم که کلا درد نداره که گلم.چتد ردز بخیه ها درد دارن که با شیاف حل میشه

سلام حضرت زندگی ، امام زمانم  وقتی در پناه توام ، نمی ترسم . وقتی به یاد توام ، دلتنگ نمی شوم . وقتی نام تو را می برم ، بی شکیب نمی گردم ...تو تمام آرامش منی ، آفتاب منی ، بهار و گل و نسیم و بوستان منی ، تو ملجا و جان پناه منی .. اصلا ... معنای زنده بودنِ من با تو بودن است ..شکر خدا که تو را دارم ...

ببخشید که میگم اما هیچ عملی بدون درد نیست

یه کوچولو که درد هست خلاصه...

و تمامه بیمارستان ها و کادر درمان هدفشون اینه بیمار زیاد درد نکشه و خیلی راحت بتونه عمل رو طی کنه و مرخص بشه

شما هم بیشتر به این فکر کنین که بچتون رو بغل میکنید 

استرس داشته باشین میگن به جنین منتقل میشه 

هفته چهارم؟ بهش فکر نکن توروخدا از الان فکر کنی اذیت میشی لذت ببر از بارداریت هر روز سوره حجرات برا ...

چجوری لذت؟میخوتم برا زیباییش سوره یوسف خودندم