2752
2734

دخترم ۳ سالشه اصلا نمیدونم باید چیکار کنم خیلی سرتق و سرکش شده فقط و فقط دوس داره اذیتمون کنه فقط هرکاری میکنه که بهش بگیم نکن وبعدش برمیگرده با پروریی میگه نه نمیخوام به حرف شما گوش بدم . انگار فقط داره جلب توجه میکنه ولی هیچ کمبود توجهی نداره روزی یه بار بیرون میبریمش میگردونیم پارکی جایی و حدود نیم تا یه ساعتی باهاش وقت میگذرونم و بازی میکنیم اخه دیگه چی میخواد من خیاطم هروقت میخام برش بزنم میاد حمله میکنه پارچه رو میکشه خودش میدونه داره خراب میکنه ولی لذت میبره ازاین کار  کیف میکنه وقتی من حرص میخورم اخه باید چیکار کنم الان طبقه پایینمون پیرزنه خونه رو طویله کرده میدونه اینکار بدیه ولی انگار مرض داره دست میزاره رو نقطه ضعفمون اتقدر بدو بدو میکنه که بگم نکن بگه نمیخوام به حرفت گوش بدم باید چیکنم؟

مملکتی زندگی میکنیم که خلاف عقیدشون نظربدی تعلیقی حتی از یه سایت . عزیز من احترام به عقاید زمانی ممکنه که عقاید شما  زور به کسی تحمیل نشده باشه 

دختر منم همینه تاپیک آخرم ببین

خدا دوباره سرپاتون میکنه:) درست جلوی اونایی که زمینتون زدن💚                                                         مامان آوینا خانوم هستم🧡                                    بابی انت و امی یا اباعبدالله❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم بهش نگو نکن . چون میدونی قصدش اینه که با شما لجبازی کنه .

فقط باید حواسش رو پرت کنی .

جوری تظاهر کن که اصلا شلوغ بازی هاش رو نمی‌بینی و بی تفاوت به کارش مثلا بهش بگو دخترم دارم پارچه برش میزنم ، بیا این قسمت پارچه رو بگیر تا با کمک هم برش بزنیم و کلی از این مدل حرفا

⁦♥️⁩⁦♥️⁩
عزیزم بهش نگو نکن . چون میدونی قصدش اینه که با شما لجبازی کنه . فقط باید حواسش رو پرت کنی . جوری ت ...

جدیدا این روش جواب میداد ولی الان فرق بین خوب و بد رو فهمیده میدونه پارچه رو یهو بکشه کار خراب مبشه کمین میکنه یهو مبکشه

مملکتی زندگی میکنیم که خلاف عقیدشون نظربدی تعلیقی حتی از یه سایت . عزیز من احترام به عقاید زمانی ممکنه که عقاید شما  زور به کسی تحمیل نشده باشه 
جدیدا این روش جواب میداد ولی الان فرق بین خوب و بد رو فهمیده میدونه پارچه رو یهو بکشه کار خراب مبشه ...

قبل از اینکه این حرکت رو انجام بده ، دعوتش کن به کار .

بگو بیا با هم انجام بدیم . بخاطر همین فرصت انجام خرابکاری رو ازش میگیری .

ببین می‌دونم سخته و واقعا صبوری میخواد ولی چاره ای نداری جز اینکه یه سری راه ها رو امتحان کنی .

⁦♥️⁩⁦♥️⁩

من مشاور نیستم اما. بچه ها عاشق جلب توجه و بازی هستن. باید خودت و همسرت بی توجه باشی و بی تفاوت به کارای بچتون  و حواسشون پرت کنی از اون کاری که میخواد بکنه.مثلا وقتی می دوو تو خونه بگو بیا یه بازی بکنیم  بازی فکری  یا  بگو بیا کمکم کیک بپزیم 

و یا  باهاش صحبت کن. بگو. من شمارو دوست دارم. اما این کارت ناراحتم میکنه 

جدیدا این روش جواب میداد ولی الان فرق بین خوب و بد رو فهمیده میدونه پارچه رو یهو بکشه کار خراب مبشه ...

خوب هر وقت  خواستی ازش کمک بگیری   و میدونی  الان پارچ و میکشه از یه پارچه بدرد نخور استفاده کن. و حتی اگه پارچ و کشید برو خودت نیار.   

بعد از کمک کردنش بگو وای دخترم مرسی   که کمکم کردی

چقدر خوب شد تو هستی