2733
2734

ممنونم که اومدید

من مدتی هست که محجبه شدم، این محجبه شدن برای من یه شروع دوباره تو زندگی بوده

مدتی که میگم تقریبا ۱ سال میشه

البته بالا پایین زیاد داشتم

الان مشکل اینه که اکثرا فاصله گرفتن و می گیرن، به ندرت یکی باشه که بپذیره که این انتخاب منه، چادر ندارم.. تازه به فکر چادر پوشیدن هم میفتم و خیلی دوستش دارم اما میترسم..

میخوام کمک فکری بگیرم..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

کلا شما وقتی تغییر میکنی یه تعداد ازت فاصله میگیرن یه تعداد بهت نزدیک تر میشن. الان دیگه شما باید خودت بری با کسایی که توی دسته و گروه خودتم با جون و دل ازت پذیرایی هم میکنن و میخوان باهات صمیمی تر بشن.

اگه از ظاهر کسی ایراد گرفتم/ بهش توهین کردم/ سلیقه‌شو زیر سوال بردم و... به خاطر اینه که خودش چنین چیزی خواسته. وقتی تاپیک می‌زنید یعنی : لطفا نظر خودتون رو بیان کنید. این یعنی هر نظری باشه می‌پذیرم. اگر غیر از اینه لطفا توی توضیحات ذکر کنید که فقط هر چی میگید رو تایید کنم.

طبیعیه که یه سری افراد کناره بگیرن طرز فکر آدم که عوض بشه دوستانی مشابه طرز فکر خودتون میان سراغتون

الآن چادر نپوش چون بپوشیو دوباره در بیاری نمیشه چادر واسه زمستان و تابستانوسخت زمستان کثیف میشه و خیس تابستون گرمت میشه

اگه تو حجابت راحتی و حس خوب داری بهت تبریک میگم بقبه مهم نیستن عادت میکنن مهم تویی و خیالت وروحت آرامشت ❤🌱

السلام علیک یا ابا عبدالله السلام علیک و رحمة الله و برکاته 
کلا شما وقتی تغییر میکنی یه تعداد ازت فاصله میگیرن یه تعداد بهت نزدیک تر میشن. الان دیگه شما باید خو ...

اونا کجان واقعا؟ خیلی تنها شدم.. من تو عالم خودمم، بقیه انگار توی یه دنیای دیگه

اگه تو حجابت راحتی و حس خوب داری بهت تبریک میگم بقبه مهم نیستن عادت میکنن مهم تویی و خیالت وروحت آرا ...

ممنونم از پیام قشنگت🌹من خودم حس خوبی دارم، حتی احساس می کنم، این، منم.

همه، اونایی که دوست بودن، فامیل، حتی خانواده..

درست میشن کم کم عادی میشه

من تغییرم برعکس بود یعنی چادرمو برداشتم

یه مدت فاصله میگرفتن الان کاملا عادی و مثل قبل هستن

سعی کن غصه نخوری راحتی و حال خوب خودت مهمه

اونا کجان واقعا؟ خیلی تنها شدم.. من تو عالم خودمم، بقیه انگار توی یه دنیای دیگه

دیه کلا شما باید عوض کنی افراد دور و برتو. 

خانواده که بعد یه مدت خودشون دوباره اوکی میشن، فامیل که همه از خداشونه از فامیل فاصله بگیرن تو چرا ناراحتی😂، دوست هم دیگه باید توی مسجد و این جاهایی که کار فرهنگی میکنن پیدا کنی.

اگه از ظاهر کسی ایراد گرفتم/ بهش توهین کردم/ سلیقه‌شو زیر سوال بردم و... به خاطر اینه که خودش چنین چیزی خواسته. وقتی تاپیک می‌زنید یعنی : لطفا نظر خودتون رو بیان کنید. این یعنی هر نظری باشه می‌پذیرم. اگر غیر از اینه لطفا توی توضیحات ذکر کنید که فقط هر چی میگید رو تایید کنم.