2733
2734

شاید فک کنید من دیوونه ای چیزی ام

اما بچه ۸ ۹ ساله که میبینم میگم خداکنه خودکشی کنه یا بمیره داغدار شن خوانوادش..

که دیگه خودشم اذیت نشه بعدا ..همون اون موقع بمیره بهتره تا وقتی که بزرگ شه و ذره ذره بمیره و درد بکشه

خیلی دل نازکم گفتنم و نگاه نکنین ذره ای بدی به کسب نکردم بد دل نبودم هیچوقت نزاشتم قلبم سیاه بشه

ولی چون خودم ۸ ۹ سالگی آسیب دیدم دختر بچه ۸ ۹ ساله میبینم میگم کاش همین الان بمیره یا میگم چاره داشتم یکاری میکردم خودکشی کنه

بیاین سرزنشم کنین حقمه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

برات دعا میکنم زودتر خوب شی عزیزم 

نگران نباش 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕

یگ نوع اختلال فک کنوم برو دکتر عزیرم خودت اذیت میشی

تازه اومدم نی نی سایت ینی قبلنم یک سال پیش عضو بودما بعد قانون نی نی سایتو نمیدونستم ترکیدم ینی خودشیرینی های نی نی سایت زحمت کشیدن گزارش زدن  بعد هرکار کردم با چن شماره نشد ک نشد   حتی تو تلگرامم پیام دادم نشد ب هرکی گفتم میگف وااا چرا عضوت نمیکنن ینی هر بار ک موفق نمی‌شدم کلی خودشیرین های گرامی رو فوش میدادم  خلاصه بعد کلی الافی ول کردم کلا  فقط تاپیک میخوندم تا این ک پری شب باز خط جدید یکی از خانوادم گرف منم شاخک هام تکون خورد  گفتم دوباره شانسمو امتحان میکنم ک خداروشکر بلههههه عضو شدم باباخره  کلی ذوق مرگ شدم خلاصه اینو گفتم ک جان مادرتون دیگ الکی گزارش نزنین شاید یکی عین من قانون این جارو بلد نیس دم بچه های با معرفت نی نی سایت گرم مخلص همشون بوس ب کلتون  

مگه زندگی همه قراره بد باشه؟؟ دخترایی هستن که بزرگ میشن آدم های مهمی میشن ازدواج های خوبی میکنن بعضی پدرها و مادرها از صدتا دوست بهترن این چه حرفیه میزنی چطوری میتونی همچین صحبتی بکنی 

حتما یه تماس با 1480 بگیرین مشاوره رایگانه.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.