2733
2734

عقدم شوهرم روستایی تو خاستگاری بهم گفت وظیفه پدرو مادرم  رودوش منه کشاورزی دامداری و...منم گفتم کمک کردن به پدرو مادر کار خوبیه وثواب داره ولی من روستا زندگی نمیکنم و خانه ی مستقل میخام تو شهر اونم گفت درحد توانم خونه اجاره میگیرم تو فلان شهر .

گذشت تا الان که میخایم عروسی بکنیم چندماه دیگه وخونه اجاره بگیریم حالا شوهرم میگه من پدرو مادرم پیره ومریض اگه دوماه تنهاشون بزارم میمیرن خونه اجاره گرفتیم پدرومادرمم میارم پیش ما زندگی کنند ومن اااااصلا نمیتونم با پدرو مادرش زیر یه سقف باشم چون تو این یک سالی که عقد بودم شناختم چجور آدمایی هستن وفهمیدم اصلا نمیشه باهاشون با عذت زندگی کرد.

من وشوهرم عاشق همیم خیلی دوسش دارم خیلی باهام خوبه ودوسم داره خوش رفتاره نازمو میکشه پاک وزحمت کشه دوسش دارم و مرد ایدآل زندگی وقلب منه اصلااا نمیخام از دستش بدم  ولی اونم خواهرااش وبرادراش که همه متهل بچه دار وسر زندگی خودشونن ،وپدر مادرش همه بهش میگن وانتظاردارن که اون از پدرمادرش نگهداری کنه جوری که فک میکنه وظیفه ودین اونه از پدر مادرش سر پرستی کن

تورو قرآن بگین چیکار کنم من شوهرمو میگم بهش بگم اول زندگی  باهم زندگی کنیم اگه مریض شدن یا مشکلی براشون پیش آمد اون وقت بیان که دیگه خرم ازپل گذشته ازدواج کردم خونه خودمو گرفتم واون موقه میتونم جلوشونو بگیرم واجازه ندم وارد زندگیم بشن اون موقه میتونم ولی اگه بیان تو خونم دیگه هههههیچ وقت نمیتونم بیرونشون کنم 

(لطفا نگین جداشو چون من شوهرمو دوس دارم وعااااشقشم)

خب شوهر شما وابستگی به خانوادش داره

با جمله آخر تاپیکت فهمیدم هیچ کاری نمیشه کرد مجبوری بسوزی و بسازی 

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب شوهر شما وابستگی به خانوادش داره با جمله آخر تاپیکت فهمیدم هیچ کاری نمیشه کرد مجبوری بسوزی و بسا ...

نه هرگز نمیخام با پدرو مادرش زندگی کنیم من میخام فقط با شوهر خودم زندگی کنم

2731

خودت گفتی خودتم جوابشو دادی

دگ مجبوری بسازی!

ولی زندگی با پدرشوهر و مادرشوهر = جهنم

میدونی چی خیلی حال میده😜 از این لواشکای سیاه هست😍که خیلی ترشه😋وقتی میخوری کل سیستم صورتت مچاله میشه🤑اینارو بگیری روشون یه عالم رب انار بریزی😋بعد روش نمک بپاشی🤪طوری که دونه های سفید نمک معلوم باشه بعد لوله اش کنی،بزاری کنار لپت اروم اروم اب بشه🤪مزه اش بره تو دهنت بعد با دستت یه گوجه سبز ترش نمک خورده رو برداری یواش یواش گاز بزنی...خب دیگه آب دهنتو قورت بده تموم شد🤣
نه هرگز نمیخام با پدرو مادرش زندگی کنیم من میخام فقط با شوهر خودم زندگی کنم

دیگه مجبوری

اگر نخوای زندگی کنی اینجوری که مشخصه شوهرت تورو می‌زاره کنار و میچسبه به خانوادش

مطمئن باش اونا براش اولویت دارن و می‌تونه به راحتی تورو پس بزنه

دوتا راه بیشتر نداری 

یا جدا بشی و با یکی که مثل خودته زندگی تو شروع کنی

یا تو جهنم زندگی با پدر و مادرش تو هم بسوزی 

که اینجوری که مشخصه تو راه دوم رو مجبوری انتخاب کنی وگرنه راه دیگه ای نیست 

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻
دیگه مجبوری اگر نخوای زندگی کنی اینجوری که مشخصه شوهرت تورو می‌زاره کنار و میچسبه به خانوادش   ...

شوهرم گفت اگه قبول نکنیم با پدر مادرش زندگی کنیم اون یکی برادروبرادرزنش قبول میکنن ولی کل زمینا مال اون میشه وما هیچ سهمی نبریم از زمین ملک وخونه 

شوهرم گفت اگه قبول نکنیم با پدر مادرش زندگی کنیم اون یکی برادروبرادرزنش قبول میکنن ولی کل زمینا مال ...

عزیزم تقسیم کنید مثلا دو روز پیش شما بمونن دو روز پیش بقیه خواهر برادرا

شوهرم گفت اگه قبول نکنیم با پدر مادرش زندگی کنیم اون یکی برادروبرادرزنش قبول میکنن ولی کل زمینا مال ...

داره تورو تحریک می‌کنه دیگه 

دقیقا دوباره بر میگردی سر خونه اول 

2706