2752
2734

من بچه وسطیم،هیچ وقت از نظر مالی و کلاس و لباس و پوشاک کم نداشتم،ولی هیچ از نظر رفتاری و عاطفی مث بقیه بام رفتار نمیشد😓

همیشه باعث میشد تنها بمونم و تو جمعشون شرکت نکنم.در واقع من چون یکم از بچگی رفتارم پسرونه بود با بقیه خواهرام فرق داشتم ،اونام اصلا از من خوششون نمیومد و الانم نمیاد ،همش مسخرم میکردن و میکنن،از قیافم و تیپم و رفتارم تا چهره و نظر و افکار،همیشه منو به کسایی ک ازشون خوششون نمیاد تشبیه میکنن،کلا هر وقت بحث چیزی میشه جلو دوستاشون یا خانواده پدری و مادری بهم احترام نمیزارن😭ارزشمو کم میکنن،برا همین اوناهم از من خوششون نمیاد

من در سطح شهرمون با اینکه فقط 18سالمه خیلی تو ورزش و درس موفقم،شهرمون کوچیکه، رئیس اداره ورزش شهر و استان،مسئولین اموزش و پرورش و مربیام ،از 14سالگی مورد اعتماد و احترامشون بودم (بخدا تعریف نیست از خودم،فقط خواستم بگم انقد فرد بی ارزشی نیستم که با من اینکارارو میکنن)

ولی تو سطح خانواده خودم انقد خواهرام ازم بد گفتن هیچکس ازم خوشش نمیاد،همشون مشخصه با ی رفتار خاصی مث مجبور بودن باهام صحبت میکنن،از این لبخندای تمسخر امیز دارن ک مثلا وقتی ی بچه فامیل زیادی زو مخه و حرف میزنه اینکارارو باهاشون میکنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اره وسطی هستم .نه احترام بجه بزرگتر رو بهم می‌گذاشت نه  لوس کردن بجه کوچکتر. انصافا بابام فرقی ...

خودشون میگن خب فرق نمیزاریم،ولی منم دوس دارم مث بقیه خواهرام احترام داشته باشم،من حق ندارم مث بقیه نظرمو بگم؟😭

حق ندارم مث بقیه باهام رفتار بشه؟

هیچ وقت نه نظرمو تو چیزی خواستن نه وقتی خودم نظر میدادم قبول میکردن

همیشه هم تفکراتمو مسخره میکردن..

منم بچه وسطم تو دنیا بچه وسط بودن به نادیده گرفته شدن معروفه غصه نخور😂

امشب خیلی دلم گرفته

دیگه از تنهایی زیاد دارم به خودکشی فک میکنم،منی ک همش مخالف اینکار بودم

خیییلی بهم فشار اومده

من مث اونا نیستم ک خودمو جلو مامان بابام خوب بگیرم،در ظاهر ی کار دیگ کنم

همیشه باعث میشه بدترین دعواهارو بامن بکنن😭

انقد با صدای بلند گریه کردم ،حالم بده

امشب خیلی دلم گرفته دیگه از تنهایی زیاد دارم به خودکشی فک میکنم،منی ک همش مخالف اینکار بودم خیییلی ...

لعنتی چقد منی همین چن ساعت پیش یه تاپیک اینجوری زدم منم 😐

تا زمانی که بچه بودم باید احترام بزرگتره رو نگه میداشتم الان مه بزرگ شدم من باید مواظب رفتارم با کوچیکه باشم 

بزرگتره خرگاری دلش میخواد میکنه حرف میزنه بهم دعوا اما به خاطر سیاستی که داره هیچکی تونو مقصر نمیدونه من یه درصد نه بی احترامی کردم نه هییچی اما به خدا خواهر خودم تاحالا حرفایی زده که صدتا غریبه تاحالا اینجوری دلمو نشکسته بودن اعتراضم که میکردم نمیدونم چرا دعوام میکردن و من مجوبر به عذرخواهی میشدم :) 

لعنتی چقد منی همین چن ساعت پیش یه تاپیک اینجوری زدم منم 😐 تا زمانی که بچه بودم باید احترام بزرگتره ...

دقیقااا😭😭😭

انقد تنهام که مجبور شدم بیام این سایت

بلکه یکم کمک بگیرم

هیچکسم تو تاپیکام شرکت نمیکنه😭

از ی طرف فشار کنکوره ،از ی طرفم ..