2752
2734
عنوان

بهم گفتن دو قطبی ام

126 بازدید | 11 پست

من بخاطر افسردگیم و عصبی بودنم و یه سری مشکلات دیگع رفتم روانپزشک

بهم دارو داد اما ازش نپرسیدم که تشخیصش چی بوده

اینجا چند تا پرستار گفتن داروها همه برا دو قطبیه

خیلی ترسیدم ..من نمیخام تا آخر عمرم قرص بخورم

من یعنی واقعا دو قطبی ام؟

من نمیخوام حالم بد شده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

یسری داروها مشترکن. وبا چند بار مراجعه نمیشه قطعی برچسب یک بیماری رو داد

اگه لیتیوم دادن که داروی اصلیه دوقطبیه اونوقت میشه گفت تشخیصش این بوده

شرح حال دقیق بده وچند تا روانپزشک 

اگه بتونی نقشه مغزی رنگی بدی دقیق تر مشخص میشه

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          
یسری داروها مشترکن. وبا چند بار مراجعه نمیشه قطعی برچسب یک بیماری رو داد اگه لیتیوم دادن که داروی ا ...

لیتیوم داد

حالمو بد کرد نخوردم دکترم گفت بهت نمیسازه نخور 

اره لیتیم داده بود💔

لیتیوم داد حالمو بد کرد نخوردم دکترم گفت بهت نمیسازه نخور  اره لیتیم داده بود💔

آخه لیتیوم یک داریی هست که دوزش خیلی خیلی مهمه ودائم باید آزمایش خون داد .

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          

عزیزم حتما تشخیص چند تا دکتر رو بگیر 

و اینکه دارو برات چیا نوشتن علائمت چیا بود 

برای خوردن لیتیوم باید از دوز کم شروع کنی و هر هفته باید آزمایش خون بدی سطح خونی لیتیوم باید چک بشه حتما 

اگر روزی میان من و دیگری تردید کردی هرگز مرا انتخاب نکن
دوز ۳۰۰

اگه واقعا تشخیص درست باشه بهترین دارو همینه وبهتر جواب میده