2733
2734

بعد که انجام دادین بزنه زیرش چه واکنشی نشون میدین؟!

دوستم بهم گفت برام این کارو انجام بده بهت پول میدم بعد که خرش از پل گذشت زد زیرش خیلی ناراحت شدم منم پوال لازم بودم خیلی دلم شکیت به قدری که دیگه دلم نمیخواد ببینمش

خب نبینش

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خیلی صمیمیم باهاش ،دوستی ندارم...

دوست نداشتن بهتر از اینه .

منم دوستی ندارم . هرکس هم باهاش قطع ارتباط کردم مشکل از خودش بوده . 

دوباره دوست پیدا می‌کنی عزیزم 

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟
خیلی صمیمیم باهاش ،دوستی ندارم...

دیگه کاری خواست بپیچون

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰
دوست نداشتن بهتر از اینه . منم دوستی ندارم . هرکس هم باهاش قطع ارتباط کردم مشکل از خودش بوده .  ...

راحت نیست دوست پیدا کردن من زیاد اجتماعی نیستم هر دوستی دارم از دوران مدرسس با ۹۰ درصدشونم کات کردم سر همین کاراشون

پس چیکار کنیم والا همشون همینن رفیق واقعی پیدا نمیشه

عزیزم بنظرم با کسی زیاد صمیمی نشی بهتره 

من که اصلا رفیق ندارم کلا خودم نمی خوام داشته داشته اعتماد بهشون تو این دوره سخته

راحت نیست دوست پیدا کردن من زیاد اجتماعی نیستم هر دوستی دارم از دوران مدرسس با ۹۰ درصدشونم کات کردم ...

خب اینجوری فقط ضربه روحی میخوری( این بدتر شاید باشه حالا نمی‌دونم ) چون کسی رو میشناسم که ضربه روحی بدی خورده بود . خودمم دست کمی ندارما 

من خودمم خوب میدونم دوست راحت پیدا نمیشه (من خودم چون آبجی دوقلوم دارم زیاد نگران دوست پیداکردن نیستم اما بازم خجالت میکشم جایی که زیاد دوست ندارم) 

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟