2752
2734
عنوان

جاریم میشه بیایید

205 بازدید | 13 پست

ی جاری دارم زبون باز حاضر جواب و سبک حالا از اینا بگذریم تو عکسا دیدم شوهرم دستشو انداخته رو شونش یا یه عکس دیگه جاریم اینجوری کرده بود حق دارم ناراحت شم یان؟

این جاریم خیلی زبون بازه البته حسودی منم میکنه

بله حق داری.

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رعایت محرم نامحرم به نفع آدمهایپس که خدا اجباریش کرده.

حق داری عزیزم که ناراحت بشی.

سلام حضرت زندگی ، امام زمانم  وقتی در پناه توام ، نمی ترسم . وقتی به یاد توام ، دلتنگ نمی شوم . وقتی نام تو را می برم ، بی شکیب نمی گردم ...تو تمام آرامش منی ، آفتاب منی ، بهار و گل و نسیم و بوستان منی ، تو ملجا و جان پناه منی .. اصلا ... معنای زنده بودنِ من با تو بودن است ..شکر خدا که تو را دارم ...
2731

بستگی داره فرهنگتون چطوره ...میتونی غیر مستقیم به همسرت بگی خوشت نمیاد از این حالت و حساسی به این مورد تا تکرار نشه ،اللته طوری بگی ک تنش درست نشه 

مرا هزار امیدُ هر هزار تویی💚خدا💚
میدونم عزیزم دست و اینا بدی ولی نه اینکه بری دست روشونه طرف بزاری

اینم همونه و بار جنسی ای نداره. منم موقع عکسام دست رو شونه برادر شوهرم میذارم همینطور شوهرخواهرم.اونا هم همینطور.هیچ منظوری ای هم درکار نیست 

بستگی داره فرهنگتون چطوره ...میتونی غیر مستقیم به همسرت بگی خوشت نمیاد از این حالت و حساسی به این مو ...

مثلا اینطوریم ک فقط در حد دست دادن به برادرشوهر هستیم ولی ن اینکه بریم دست ب شونه بزاریم من اول ب شوهر جاریم دست نمی‌دادم دیدم ک اصلا رعایت نمیکنه منم دست میدم 

اینم همونه و بار جنسی ای نداره. منم موقع عکسام دست رو شونه برادر شوهرم میذارم همینطور شوهرخواهرم.اون ...

ببین شوهر من تو جمع وقتی عکس میگیریم دست رو شونه من نمیذاره میگه خجالت میکشم زشته جمع بعد چطور دست رو شونه اون میذاره

ببین شوهر من تو جمع وقتی عکس میگیریم دست رو شونه من نمیذاره میگه خجالت میکشم زشته جمع بعد چطور دست ر ...

اگه اینجوریه نمیدونم. شاید فعلا به هر ولیلی با جاریتون از شما آشناتر و راحت تره که این بده 

ببین شوهر من تو جمع وقتی عکس میگیریم دست رو شونه من نمیذاره میگه خجالت میکشم زشته جمع بعد چطور دست ر ...

خوب پس همینو به همسرت با ارامش بگو ..و بگو دوست نداری و حس بد میگیری نه به خاطر جاریت  به خاطر کار همسرت

مرا هزار امیدُ هر هزار تویی💚خدا💚