2733
2734

سلام دوستای گلم.من از یه نفر تو روستامون خوشم میومد یعنی خودم جداشدم و این ادمی که میگم مجرده و دوسال از من بزرگتره. یه پسر تحصیل کرده ومجرد .همیشه تو ذهنم بود که اگه یه روزی بخوام ازدواج کنم مجدد دوست دارم این اقا بهم پیشنهاد بده.بعد ما از نظد وجهه خانواده سرسنگین هستیم از این خانواده ها که هیچوقت مسله ناموسی ندارن.واسه همینم هیچوقت جرعت نمیکردم وغرورم اجازه نمیداد همچین کاری بکنم  که بهش پیشنهاد بدم.ولی یه روز نمیدونم چه مرگم شد یا جوگیر شدم با پیج فیک بهش پیام دادم .اونم گفت اگه میخوای هم صحبت بشی با کسی خب خودتو معرفی کن.من یه نشونه های دادم وشناخت ریزریز خودمو معرفی کردم  بعدم هی پیامام حذف میکردم که بهم گفت لازم نیس بترسی من ابروی مردم ابروی خودمه.البته حرف بدی هم نزدم فقط بهش گفتم همیشه دوست داشتم باشما حرف بزنم بهش گفتم دیدی ادم از بعضی ها بدون اینکه باهاشون هم کلام بشه خوشس مباد حالا نه اینکه عاشقش باشه.بعد خندید گعت اوه مای گاد ازش پرسیدم خوب تا الان ازدواج نکردی گفت اعتقاوی بهش ندارم رایتی ازم‌ پرسبو کجا کار میکنی کدوم فروشگاه گفتم بعد میگفم ختدید گفت باشه نگو.بعد گعت چه خبرا از داداسام پرسید که الان کجان مشغول چه کارین همین حرفای عادی بعد عکسم رو روی پیح اصلی گذاشتم ببینه فقط گعت دارو افسردگی مصرف میکنی گفتم نه گفت چهره ات شاد نیس یکمم د مورد اخلاق خودش گفت و... بعد دیگه ساعت ۱۲ شب بود من بهش،گفتم چقد حرف زدیم😀با این استیکر اونم فقط خیلب عادی گعت بله و من گفتم شبتون بخبر ⚘️⚘️ اونم فقط نوشت شب بخیر .و دیگه نه پیام داد نه پیام دادم الان ۱۴ روز میگذره.هی وسوسه میشم پیامش بدم ولی میگم شایو خوشش نمیاد 

تعداد رای : 23
نظرسنجی
پیام بدم شاید اون منتظره اخه روستا محیط کوچیکه یکم غرور
0
0%
یه پست براش بفرستم که سر صحبت باز بشه
3
13%
پیام ندم خودمو کوجیک میکنم
20
86%

اون کاربر دختر ده هستی؟

بهش پیام نده دیگه 

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

پیام نده 

اون اگر میخواست ادامه میداد 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.

وای😑 یعنی دقیقا حس پسررو از همین چارتا حرف فهمیدم چون تجربشو داشتم.. نباید میگفتی.. من خودم تا پارسال از اینا بودم که میگفتم چه اشکالی داره دختر بگه احساسشو و اینا.. دوبارم این اقدامو کردم تو زندگیم ولی واقعااااا تهش پشیمونیه! چون پسرا روحیه شکارچی دارن و باید خودشون بدست بیارن کافیه دختری بگه ازت خوشم اومده دیگهههه عوووو نمیشه جمعشون کرد.. هرچقدم ادعاشون بشه که نه اشکالی نداره گفتی و اوکی رفتار کنن ولی دیگ آبی ازشون گرم نمیشه! بنظرم اشتباه منو تکرار نکن.. من وقتی اعتراف کردم برای اینکه اوضاع رو بهتر کنم هی پیام دادم اما بدتر شد.. دیگه هرگز ادامه نده اگه ۱٪ اون پیام داد سرد جواب بده بزا برگاش بریزه که چیشد پس...بزار دیگه اون اقدام کنه.. نکرد فدا سرت! و اینکه از کجا معلوم رل نداشته باشه؟ اگ خودشم بگه نداره باور نکن

وای😑 یعنی دقیقا حس پسررو از همین چارتا حرف فهمیدم چون تجربشو داشتم.. نباید میگفتی.. من خودم تا پارس ...

الان به نظرت پیش خودش درمورد من چی فک میکنه.اخه من حتی درخواست فالو ندادم بعدش و دیدم پیاپ نداد بعد شب بخیر منم پیام ندادم.البته خیلی رسمی من حرف زدم‌اون هی شوخی میکرد و میزد به خنده

الان به نظرت پیش خودش درمورد من چی فک میکنه.اخه من حتی درخواست فالو ندادم بعدش و دیدم پیاپ نداد بعد ...

خب مشخصه شوخی میکنه؛ الان کلی ذوق کرده خاطرخواه داره! به اینکه راجعبت چی فک میکنه فک نکن.. فقط کلا دیگه فک نکن.. سعی کن حواستو پرت کنی.. نمیدونم چه حکمتیه هروقت دیگه تو فاز کسی نیسی یارو سر و کلش پیدا میشه

خب مشخصه شوخی میکنه؛ الان کلی ذوق کرده خاطرخواه داره! به اینکه راجعبت چی فک میکنه فک نکن.. فقط کلا د ...

کاش سرو کله اش پیدا شه من تحویلش نگیرم.نمیدونی چه حسی دارم حس طرد شدگی

کاش سرو کله اش پیدا شه من تحویلش نگیرم.نمیدونی چه حسی دارم حس طرد شدگی

دوساعت برات از بدبختیام گفتم که بگی نمیدونی چه حسی دارم؟😂 از همه بهتر میدونم چه حسی داری! دهنم صاف شد تا الان راحت شدم یکم.. ولی واقعا حس بدیه :) اما میگذره.‌. میبینیش حضوری در حد رد شدنی چیزی؟ سعی کن اونموقع خوشگل بنظر برسیو محل ندی

دوساعت برات از بدبختیام گفتم که بگی نمیدونی چه حسی دارم؟😂 از همه بهتر میدونم چه حسی داری! دهنم صاف ...

مرسی گلم  که وقت گذاشتی .نه میدونم درکم میکنی🥰ولی من اون درحد رد شدن هم نمیبینم