2733
2734
عنوان

آرایشتان در چه حده؟

420 بازدید | 53 پست

دوستان من ۱۷ سالمه و اصلا بلد نیستم آرایش کنم البته تو این ۱۷ سال اعتماد به نفسم پایین بوده ولی میخوام از این به بعد همیشه به خودم برسم ولی اصلا بلد نیستم آرایش کنم آرایشگر آرایش کردی حتی در حد خیلی کم بهم میاد و خوشگل میشم ولی خودم آرایش کردنی صورتم انگار کثیفه و زشت میشم 

صورتم رو دیر به دیر اصلاح میکنم 

صورتم زاویه داره من دوست داشتم دایره بود ولی خب الانم بدم نمیاد

ابرو هام که خیلی خوبه اینو همه میگن

چشمامم کشیده است  

پوستمم تقریبا سفید خیلی نه ها ولی سفیده 

اندامم لاغرم ولی همه میگن اندامت خیلی خوبه چون همیشه ورزش میکنم 

من حتی لباسم میپوشم یجوری بد نشونش میدم خوشگل میشه ها ولی دلم میخواد مثل دوستام باشم 

آرایش کنم نه زیادا ولی دوس دارم 

قرتی باشم

مثل دختران سال ۱۳۴۰ میمونم 😭😭

از دل نرود هر آنکه از دیده رفت 🫂🖤 چشمانم اشکیس با چادری انتهای کوچه میشینم تا کودکی ام عبور کند و من آهسته به گوشش زمزمه کنم غم آری یادبگیر چگونه با غم کنار بیایی 🥺🩶 می‌شود منتظر من بنشینی با یک شاخه گل نمیدانی حس اینکه بفهمم تو نیز مرا دوست داری چقدر شیرین است 🥹🩷 سال ۱۴۰۰ بدترین اتفاق زندگیم رخ داد و من خودمو گم کردم 🫠🧡 سه سال است در جستجوی من است و من در جستجوی آرامش میشه منو پیدا کنید اگر در خانه ای نشستم از جنس آرامش به خودم خواهم گفت چگونه پیدا کردنم سخت و  دیر و دور گذشت🙂💚 میشه یه صلوات بفرستین برام تا بتونم گذشته رو فراموش کنم و برای آیندم تلاش کنم به آرامش برسم و همون دختر شیطون بلا باشم🙃🩵  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
رژ و ضد آفتاب

برا منم در همین حده حتی تو عروسیا 

دلم میخواد به خودم برسم 

از دل نرود هر آنکه از دیده رفت 🫂🖤 چشمانم اشکیس با چادری انتهای کوچه میشینم تا کودکی ام عبور کند و من آهسته به گوشش زمزمه کنم غم آری یادبگیر چگونه با غم کنار بیایی 🥺🩶 می‌شود منتظر من بنشینی با یک شاخه گل نمیدانی حس اینکه بفهمم تو نیز مرا دوست داری چقدر شیرین است 🥹🩷 سال ۱۴۰۰ بدترین اتفاق زندگیم رخ داد و من خودمو گم کردم 🫠🧡 سه سال است در جستجوی من است و من در جستجوی آرامش میشه منو پیدا کنید اگر در خانه ای نشستم از جنس آرامش به خودم خواهم گفت چگونه پیدا کردنم سخت و  دیر و دور گذشت🙂💚 میشه یه صلوات بفرستین برام تا بتونم گذشته رو فراموش کنم و برای آیندم تلاش کنم به آرامش برسم و همون دختر شیطون بلا باشم🙃🩵  
همه چی میزنم

چطوری یاد گرفتی ؟

من اصلا بلد نیستن

خط چشم.ریمل.ضدافتاب رنگی.تینت کل ارایشمه

بیشتروقتا بجا تینت بالم لب رنگی میزنم

الام تو دوره ای هستیم هرچی نچرال تر باشیم زیباتریم

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان

الان فقط ضدآفتاب و بالم لبی ها میان😐

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار ودسته اوباش کوفه هشتگ میزدن: نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله🙌(نحوه شهادت شهید آرمان و شهید عجمیان، تا مغز استخوانم را سوزاند😓)
منم ارایش نمیکنم  بالآخره هرکس یه مدلیه دیکه

خودت آرایش نمیکنی 

من بدون آرایشم چهرم خوشگله ولی یکم حداقل بلد باشم

۲۵ سالمه.حتی ضد افتاب،لاک و رژ لب هم نمی زنم چه برسه به آرایش 

خب اشتباه میکنی

ضدافتاب ب ارایش ربط نداره ی نوع روتین پوستیه ک اگ طولانی مدت انجامش ندی شدید پوستت داغون میشه

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان