2733
2734

زشته

زنگ بزن

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
☹️ شرایط حرف زدن یکم برام سخته صدام میلرزه

درک میکنم

خودم دقیقا عین توام

چرا ماها اینقد اعتماد ب نفسمون کمه

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
اره خیلی عذابه ادم از پس یه تماس سادم برنیاد

دقیقااااااا حالتو میفهمم

ب خاطر همین میگم زشته چون همه با تماس یا حضوری تشکر میکنن

من اینجور مواقعی اصلا تشکر نمیکنم😐

دقیقااااااا حالتو میفهمم ب خاطر همین میگم زشته چون همه با تماس یا حضوری تشکر میکنن من اینجور ...

عه

تو ک از منم بدتری😁

اخه میگم زشته خودمو بزنم به اون راه نمیگه چ نمک نشناسه ؟

عه تو ک از منم بدتری😁 اخه میگم زشته خودمو بزنم به اون راه نمیگه چ نمک نشناسه ؟

خب آره زشته

ولی باور کن پیام دادن از تشکر نکردنم زشت تره😐😂

منم فقط پشت تلفن لال میشم وگرنه حضوری حرف زدنم خوبه

توام اگه اینجوزی ک حضوری برو پیشش وازش تشکر کن