2733
2734

دوسال پیش اجیم. زایمان کرده بود ب شوهرم میگم بریم پیشش میگ نههه شاید بخان رابطه داشته باشن😂😂یعنی هلاک این نفهمیش شدم😂😂😂فکر میکرد تا زایمان کنی میتونی رابطه داشته باشی

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

😐😐😐😐😐😐عجب! 

به چه چیزایی فکر میکنه 

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
2731

یه سوال خجالت نمیکشید حامله میشید 

اخه همه میفهمن کارای زش.ت کردید🤕

میشه برام صلوات بفرستی قشنگم🤍 ؟  یه مدت نی نی سایت نمیام . اگه کامنت یا پیام گذاشتید و جواب ندادم قصد بی احترامی ندارم   نه اسمم رها نه موشم☹️   (رها )موشی = رهایی + فراموشی     پناه بر تو کہ بےصدا مرا میشنوی!🌱'️  
یه سوال خجالت نمیکشید حامله میشید  اخه همه میفهمن کارای زش.ت کردید🤕

خودشونم از این کارا میکنن😁

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو مثل هوای خوبه بعدِ بارونی😍

ولی اگ‌ من بودم سر اینکه شوهرم درمورد زندگی زناشویی خواهرم فکر کرده ازش ناراحت میشدم

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506        یه خراب خانمی هست هرچندمدت میاد تو ناشناسم هرچی لایق خودشه مینویسه! خواستم بگم من که برام اهمیتی نداره! ولی تو که ماتحتت سوخته، جرئت داری با کاربری اصلیت بیا، ریپلای کن تا وسط همین سایت جرت بدم شورتتو پرچم کنم نشونت بدم کی خرابه ننه تایلندی