2733
2734

(تاپیک تکراریه)

چند روز پیش اومدم گفتم با دوس پسرم رفتیم بیرون تا ۴ باهاش بیرون بودم یه ناهار واسم نخرید 

کلا خساست زیاد ازش دیدم مثلا کادو می‌خرید می‌رفت از دیوار می‌خرید دست دوم بود یه جاش در می‌رفت یا خراب می‌شد 

ناهار میدادن بهش سرکار نصغشو میخورد نصفشو میوورد برای من ، هم مونده میشد خوب و هم ظاهرش به هم می‌خورد (یکسال این کارو کرد)

یا تولدم بود با دوستاش جمع بودیم برای اینکه پول غذای بیرون نده خودم با لباس و کلی و آرایش و چسان فسان داشتم آشپزی میکردم برای مهمونا 

ناراحت میشدم ولی دوسش داشتم چیزی نمیگفتم و خوب حداقل سعی میکرد خوشحالم کنه حتی اگه اینجوری بود و خوب گاهی رستوران اینا هم می‌رفتیم مثلا دو هفته یکبار (اونم دو سال اول ) 

من چند روز پیش خیلی عصبی شدم رفتم بهش گفتم ، گفتم تو مرد نیستی انگار بلد نیستی حمایت کنی، یه بار نگفتی چیزی نیاز ندازی، تا حالا یه پفک ازت نخواستم بسکه گفتی فلانی میخواد فلانیو تیغ بزنه ترسیدم بگم فکر بد بکنی، البته نمیتونم بگم چیزی نمبخرید ولی اولا منت میذاشت دوما فشار میومد بهش سوما خودم جرات نداشتم چیزی ازش بخوام 

الان خیلی ناراحتم که گفتم میگم کاش نمیکفنم ، میگم شاید توقع من زیادیه؟؟؟؟؟ این می‌تونه شوهر خوبی باشه؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

پسمونده غذا برات میاورد ؟!!! از تو دیوار کادو میخرید ؟؟؟ 😬😬🙄🙄🙄خدایی چجوری با این موندی؟؟؟؟

از کاربرای قدیمی هستم بارها تعلیق شدم اگه با من مخالفین ریپلای نزنین حوصله بحث الکی ندارم مخاطبم فقط استارتره     مردا ریپلای نکنن جواب نمیدم ❌🚫                  

از این برات شوهر در نمیاد ولش کن بابا. به جای خرید از دیوار یه شاخه گل میگرفت اینجوری بهت توهین نمیکرد

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید.